12 aralıkta teslim olacak devrem war mı :)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yemekleri kötü olsa bile sorun yok benim çocukluğum denizlide geçti hatununda tüm akrabaları denizlili :) Evimdende 135km uzaklıkta daha ne istiyim yaaa çok mutluyum allah herkese iyi yer nasip etsin.

bol bol evciye çıkıcan desene :) tabi başınızdakiler sorun çıkartmazsa.. bizde 1 ya da en fazla 2 kere haftasonu evci izni kullanılabiliyodu, ben bi kere yemin töreni sonrası ve de bi kere askerlik bitimine 2 ay kala falan kullanmıştım..

bir de resmi bir iş için 1 günlük kanuni izin kullanmam gerekti, bir günle mazot olduk :) bu arada mozutu askerde öğrenirsiniz tam anlamıyla

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3'üncü Komd. Tug. K.lığı SİİRT :) istihkam sınıfı.

hadi hayırlı olsun.

L_D_K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de nihayet gidiyorum arkadaşlar Kırklareli istihkam çıktı kısa dönem. hepinize hayırlı teskereler dilerim

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BİLECİK 9'UNCU JANDARMA EĞİTİM ALAY K.LIĞI
BİLECİK :)

merak ettiğm artık dağıtım olurmuyuz? kısa dönemler aynı il sınırı içinde dğıtılıyo sanırım sadece..

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat abi çok sevindim Allah gönlüne göre verdi yaa Diğer arkdaşalarada sağ salim gelmeyi nasip etsin Allah HEPİNİZE HAYIRLI TESKERELER. ve de darısı başıma.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
BİLECİK 9'UNCU JANDARMA EĞİTİM ALAY K.LIĞI
BİLECİK :)

merak ettiğm artık dağıtım olurmuyuz? kısa dönemler aynı il sınırı içinde dğıtılıyo sanırım sadece..
yok dağıtım oluyo bazen

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek subay istiyordun sen dostum inşallah istediğin olmuştur.

yedek subay istiyordum evet ama olmadı yaa. amele ettiler bizi istihkamcı :) kısa dönem oldu. hayırlısı olsun.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam gidince iyiki astek çıkmamış diyceksin, tamam 9 ay para alıyolar, kendilerine göre rahatları var,lojmanda falan kalıyolar ama bu da acemilikten sonra sonuçta ayrıca acemilikleri çok ağır geçiyo 3 ay boyunca

tsk ya saygım var ama inan o ortam da 12 ay durmaktansa 5 ay da çekip gelmek en iyisi