Yağ yakma,Su eksiltme ve Rektefiye...

göksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok şükür geçtiğimiz cumartesi sorunların kaynağının sökülmeden sağlam olduğunu zannettiğimiz diğer motor ve şanzıman kulaklarından olduğunu tespit ettik,sabah 9.30 da başlayan araştırma en son parçanın gelmesi için 2 saat beklememizde dahil akşam 16.30 da bitti,2 tane şanzıman ve 1 tanede diğer motor kulağı değişti ancak bizim aracın orjinal parçaları servislerde olmadığı ve almanyadan gelmesini beklemek yerine yan sanayilerini taktık,bunlarıda parçalayana kadar almanyaya gidip gelen bir tanıdık vasıtası ile oradan getirtmeyi düşünüyorum,gürültü ve vibrasyon kesildi şuan sadece yan sanayi kullandığımız için alt devirde 2 binin hemen altında sarsıntı yapıyor ama diğer aralıklar yağ gibi oldu çok şükür,motor içinde problem olmaması sevindirdi açıkcası,zaten büyük patronlarıda söyledi saç kılı kadar bir yanlışlık olsa motor içinde şimdiye çoktan kendini belli ederdi,biz o parçaları hassas bir şekilde ölçüp montajlarını yapıyoruz,öylesine takıp geçmeyiz asla diye,herkese çok çok teşekkür ederim.

emorpg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar veli ustanın telefon numarasını verebilecek olan var mıdır ? bi kaç no buldum intden ama doğru yer mi emin olamadım.

kadyr.53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Opel Bostancı ya gittim. Hüsran ile karşılaştım. Washerjeti değişimi ve direksiyon yağı değişimi yapar mısın diye sordum malzemeler bende mevcut (ustaların en sevmediği müşteri tabi) başka bir araba ile uğraşıyordu bir şey demedi bende bastım gittim. Yazık yani