2015 Astra 1,3 CDTI Edition Plus İlk İzlenimler / Part 3

makromic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2015 Astra 1,3 CDTI Edition Plus İlk İzlenimler / Part 3

bykncrmrt link' Alıntı:
Teşekkür ederim Mücahit Bey..

Merhaba Emirhan Bey, sizin de aracınız hayırlı olsun. Güzel tercihler yaptığımızı düşünüyorum, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.. Ekstralar konusunda ne yazık ki biraz bastırmak gerekiyor. :) 2. vitesteki sesi tam anlayamadım, benim dikkatimi çeken bi ses olmadı.

Tekrar  thnxx

Sağolun, hoşbuldum.. :)

bende öyle düşünüyorum hele ki pejo 207 den sonra  :) aracın ilk çalışmasında kalkışta 2. vitese geçtiğinde gaz pedalının altından bi ses geliyodu hem ayak altında gazda bişey hissediyosunuz hemde sesi duyuyosunuz, servise gittim ustayla yolculuk yaptık, o bi sıkıntı olmadığını araç her stop ettiğinde abs sıfırlanıyo çalıştırdığınızda bu şekilde devreye giriyo bazı araçlarda bu şekilde şiddetli bazı araçlarda sessiz oluyor dedi, bende el mahkum inandım  :) bunun dışında oldukça memnunum bide ekran işini çözebilirsem benden mutlusu yok  :D

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee Aracınız hayırlı olsun tekrardan.

bykncrmrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

makromic link' Alıntı:
bende öyle düşünüyorum hele ki pejo 207 den sonra  :) aracın ilk çalışmasında kalkışta 2. vitese geçtiğinde gaz pedalının altından bi ses geliyodu hem ayak altında gazda bişey hissediyosunuz hemde sesi duyuyosunuz, servise gittim ustayla yolculuk yaptık, o bi sıkıntı olmadığını araç her stop ettiğinde abs sıfırlanıyo çalıştırdığınızda bu şekilde devreye giriyo bazı araçlarda bu şekilde şiddetli bazı araçlarda sessiz oluyor dedi, bende el mahkum inandım  :) bunun dışında oldukça memnunum bide ekran işini çözebilirsem benden mutlusu yok  :D

şimdi tarif edince anladım, ben o ses ve hissi her vites geçişinde ayağımı gazdan çekip vitesi atarken yaşıyorum. Artık alıştım, bi sıkıntıdan kaynaklı olacağını da düşünmemiştim hiç, o yüzden pek takılmadım açıkçası. :)

niko22 link' Alıntı:
welllcommee Aracınız hayırlı olsun tekrardan.

thnxx

makromic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bykncrmrt link' Alıntı:
Şimdi tarif edince anladım, ben o ses ve hissi her vites geçişinde ayağımı gazdan çekip vitesi atarken yaşıyorum. Artık alıştım, bi sıkıntıdan kaynaklı olacağını da düşünmemiştim hiç, o yüzden pek takılmadım açıkçası. :)

thnxx

bendeki durum o kadar şiddetli ki bi sorun olmadığını düşünmemek elde değildi resmen gaz ayağımın altından gidip geliyodu nerdeyse. servisten sonra bende alıştım sayılır çok sessiz bi ortamda değilsem yada kafam dalgınsa bende hiç duymuyorum ama bazen de öyle hissediyorum ki moralim bozuluyo :)

bykncrmrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

makromic link' Alıntı:
bendeki durum o kadar şiddetli ki bi sorun olmadığını düşünmemek elde değildi resmen gaz ayağımın altından gidip geliyodu nerdeyse. servisten sonra bende alıştım sayılır çok sessiz bi ortamda değilsem yada kafam dalgınsa bende hiç duymuyorum ama bazen de öyle hissediyorum ki moralim bozuluyo :)

Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin. Fiyat / Performans olarak çok güzel araçlarımız. :)

makromic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bykncrmrt link' Alıntı:
Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin. Fiyat / Performans olarak çok güzel araçlarımız. :)

amin cümlemize en önemlisi o. teşekkürler iyi günler :)

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Tekrardan hoş geldiniz ve tekrardan hayırlı olsun. Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

bykncrmrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umut Hoca link' Alıntı:
Tekrardan hoş geldiniz ve tekrardan hayırlı olsun. Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

Teşekkür ederim Umut Bey, tekrardan hoşbuldum.

Allah (C.C.) cümlemizinkine kaza bela vermesin İnşallah..