Bursa'dan Selam

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

- İsim ve soyad Saner Turan
- İkamet ettiğiniz yer Bursa
- Mesleğiniz ve yaşınız Tekstil Grafik - 29
- Varsa otomobilinizin marka ve modeli 2005 Astra H elegans

2005 Model Astra sahibi olacağım, alacağım kişi arabayı bayram sonra teslim edebileceğini söyledi, bende ilk sahibinden tüm bakımları yetkili servis tarafından yapılmış, Faturası bile hala duran, 84000km de, ağır bakımları yapılmış, lastikleri daha 2 hafta önce takılmış ve muayenesi 2 hafta önce yapılmış bir astrayı kaybetmemek için bayramı arabasız geçirmeye katlanmaya karar verdim. Zor bir dönem ama beklemekte erdemdir. Yarı otomatik vites, far sensörü filan var araçta sanırım donanım olarak elegans paket geçiyor, ön konsolda maun kaplama var. bir tek sunroof yok arabamda. Kaporayı verdim bekliyorum bakalım bayramdan sonrası için. Yalnız arabamın fena halde pasta ve cilaya ihtiyacı var, bu konuda sizden marka tavsiyeleri bekliyorum.

Ayrıca forumda il il neden bölümler yok şaşırdım doğrusu ya da ben bulamadım. Çünkü Bursa dan usta tavsiyelerine de ihtiyacım olacak, ayrıca astrası olan arkadaşlala tanışmak ve organizasyonlar düzenlemekte güzel olur diye düşünüyorum.

Daha önce 99 model twingo sahibiydim, sürekli organizasyonlar gerçekleştirirdik. Böyle şeyler sosyal faliyet için güzel oluyor. Herkese hayırlı günler.

edit: Bu arada şehir gruplarını buldum :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba hosgeldiniz.Bursalılar olarak ayrı bir grup yok sanırım ancak Bursalılar cok..

twingo bulusmalarını biliyorum ayrıca leoncularda hep bulusur.ancak opelciler olarak daha siftahımız olmadı :)

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa da buluşmalar düzenlemek için uğraşırız. Göz algısı mıdır bilmem ama Bursa da çok çok fazla astra var. Arabayı almaya karar vermeden önce hiç bu kadar dikkatimi çekmemişti. :D Tabi çok fazla astrayı toplamak zor olur 10 astra iyidir :D

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldin saner.bir twingocu daha opelci oldu:D twingonuz sonradan yapılan cam tavanlıydı galiba değil mi?

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet sonradan yapılan lacivert cam tavan. :D Güzel bir 2,5 senemiz ve güzel bir ayrılığımız oldu. Umarım astrada da sorunsuz sıkıntısız bir hayat yaşarım. :alkis:

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
P.tesi Astrama kavuşuyorum arkadaşlar. Zor bir bekleyiş ama az kaldı :)

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yılda 15000 km den fazla yol yapacaksanız ve astra 1,6 benzinli ise yakıt problemi yaşarsınız, çok yakıyor...