Sizlere Bela Okumak Az Gelir

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Az önce yeni almış olduğum televizyondaki sorun için yetkili servis burdaydı. Televizyonu kurduktan sonra birkaç saat izledim ve ondan sonra sinyal yok uyarısı almaya başladım. Hiçbir kanal göstermiyordu.

Servis elemanları suçu benim kabloya ve merkezi sisteme atmaya kalktılar. Hatta kabloyu yeniden uçlayıp, merkezi sistem aparatını söküp kontrol ettiler, tamam dediler. Ama televizyon yine sinyal yok uyarısı verdi. :) Neymiş efendim sorun kablodaymış. Daha kalın bir kablo kullanmalıymışım. Le havle çekip içeriden mutfaktaki uydu alıcısını ve televizyonu getirdim. Aynı kabloyu onda denedik, cam gibi... :) Sonra tekrar yeni televizyona taktık kabloyu o da cam gibi. Tamam dediler gittiler. 5 dakika içinde yine aynı sorunu yaptı. Aradım gelmelerini bekliyorum şimdi.

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En nefret ettiğim konudur bu bir işin hakkı neyse o istenmeli sırf bu nedenle elimden geldiğince kendi ev aletlerimi evimin ufak tefek arızalarını hatta arabamı kendim tamir eder oldum kimseye elletmiyorum çok çok kırıp dökersem gidip yenisini alıp hallediyorum ..

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce yeni almış olduğum televizyondaki sorun için yetkili servis burdaydı. Televizyonu kurduktan sonra birkaç saat izledim ve ondan sonra sinyal yok uyarısı almaya başladım. Hiçbir kanal göstermiyordu.

Servis elemanları suçu benim kabloya ve merkezi sisteme atmaya kalktılar. Hatta kabloyu yeniden uçlayıp, merkezi sistem aparatını söküp kontrol ettiler, tamam dediler. Ama televizyon yine sinyal yok uyarısı verdi. :) Neymiş efendim sorun kablodaymış. Daha kalın bir kablo kullanmalıymışım. Le havle çekip içeriden mutfaktaki uydu alıcısını ve televizyonu getirdim. Aynı kabloyu onda denedik, cam gibi... :) Sonra tekrar yeni televizyona taktık kabloyu o da cam gibi. Tamam dediler gittiler. 5 dakika içinde yine aynı sorunu yaptı. Aradım gelmelerini bekliyorum şimdi.

Bu televıyonunda sorunu muhtemelen uyduyu bagladığınız kartta uydu sınyalını okumuyor aynı bılgısayardakı usb gırısı gıbı tvlerınde bır kac sınyal gırısı var soket olsun dırek eskı sıstem anten ve uc kablolu gırıs gıbı garantısı yoksa tv cı 100Tl işcilik alır e kolaymı tv nın arkasında yıldız cıvataları sökmek :) kendınız kartı alıp yaparsanız cok cok devre kartı parasına halledersınız..

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
İşte daha geçen hafta bazılarımızın tanık olduğu üzücü bir olay.

http://webtv.hurriyet.com.tr/3/43596/22290486/1/yarismaciya-buyuk-sok.aspx

İşte bunun zihniyetindeki insanlar değerlerimizi böyle ayaklar altına alacak kadar düşebiliyorlar...söz,yemin...bu kadar basit olmamalı yaa...ne yazıkki aynı havayı soluyoruz bunlarla...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu televıyonunda sorunu muhtemelen uyduyu bagladığınız kartta uydu sınyalını okumuyor aynı bılgısayardakı usb gırısı gıbı tvlerınde bır kac sınyal gırısı var soket olsun dırek eskı sıstem anten ve uc kablolu gırıs gıbı garantısı yoksa tv cı 100Tl işcilik alır e kolaymı tv nın arkasında yıldız cıvataları sökmek :) kendınız kartı alıp yaparsanız cok cok devre kartı parasına halledersınız..

Televizyon daha 4 günlük. :)

Elektronikte bu tip şeyler olabilir, bunları normal karşılıyorum ancak servis elemanlarının suçu başka şeylere atmasına sinirlendim. Yalnızca bu iş için de değil, eğer iki farklı usta işin içine girmişse topu birbirlerine atar dururlar. Çok geldi başıma bunun gibi işler, katil olmadığıma şükrediyorum. :)

Bu arada yardımın için yine de teşekkürler. Garantisi olduğu için servis gelsin halletsin.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
İşte daha geçen hafta bazılarımızın tanık olduğu üzücü bir olay.

http://webtv.hurriyet.com.tr/3/43596/22290486/1/yarismaciya-buyuk-sok.aspx

İşin içinde televizyon varsa bu tip şeyler bende hep kuşku uyandırır. Reyting uğruna yapılmayacak iş yok. Ha gerçekte böyle tipler yok mu? Fazlasıyla var. Ama yine de umutsuz olmamak lazım. Geçenlerde dolmuş beklerken şahit oldum. Oturduğum sitenin önündeki kaldırım taşlarından biri yerinden çıkmış, yolun kenarına kadar gitmiş. Ben fark etmedim. Sonra bir yaşlı amca geldi, bana doğru yaklaştı. Ne oluyor diye düşünürken eğildi, taşı yerine koydu ve bana göz kırparak yoluna devam etti. İyi insanlar, namuslu insanlar diğerlerinden çok ama çok daha fazla. Bunu biliyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Burada aslında sadece insanları dini imanı para olmuş arkadaşlar. İnsanlık temiz helal kazanç kavramı kalmadı. Sadece varsa yoksa birilerini kazıklayım para gelsin de nereden gelirse gelsin... işte zihniyet bu oldu. Yazık hemde çok yazık artık anlının teri ile para kazanan kalmadı...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et