sizce nasıl?

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hem 100bin km de, hem 8 valfli hem de neredeyse her tarafı boyanmış. Ben olsam kesinlikle almayı düşünmem

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8 valf araba nede olsa bence bide 3 yaşındaki araba için 97 bin biraz fazla bide çizikten boyatılcak kadar kötü olamaz benim arabam 99 model 170 binde şehir dışı yapıldı kaç kere boyanacak kadar kötü değil heryeri boyanmıs kesin ciddi kazası vardır hiç düşünme bence aynı fiyata biraz daha düşük km li ve boyasız kazasız birşey bulunabilir

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modele göre fiyatı iyi ama iyicie bi derine inmek lazım neden öle diye

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modele göre km yüksek falan denmiş, ama istanbul şartlarında bence günlük işe gidip gelen, ara sıra gezen tatile çıkan birisi için bu km gayet normal göründü bana. Dayımda Bora var 2004 model onunda 100000 i çoktan devirdi. (günlük 100 km işe gidiş geliş zaten 4 yılda 144000 km ye denk geliyor) Ama boya konusunda haklısınız, boyasını adam gibi inceletmek gerekir. Hatta boyanın yapıldığı servisi sorup, ordan araç geçmişini araştırırsanız, ya da kaskodan boyandıysa TRAMER den sigortacınıza sorarsanız, o boya hadisesinin evveliyatı varsa size söyleyecektir.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Bora nın oynanmışını asla tavsiye etmem

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ayrıca arkadaşlar 2003 2005 Boraalrda 8 v yok hepsi 16 v ve 105 hp. 147 tork

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, aracı servisine gösterdik sadece arka sağ kapı değişmiş aynı zamanda bazı çizikler olduğu için aracı tavan ve bagaj hariç komple boyanmış kasko tarafından, boyanma sebebide metalik gümüş olduğu için renk farkı oluşmasın diye atılmış.

araç 16v 105 hp lik motoru var arkadaşlar..

valla kararsız kaldım astramı satıcam kafaya koydum da, ya bunu alıcam yada yine yeni yeniden civic deyip son kasasına giricem...

isteyen olursa 15.000 ytl ye son fiyat olarak satıyorum ilan linki:

http://www.sahibinden.com/67_000km_de_orjinal_astra_WQQaXQQ6784519WQQpXQQdisplayitem

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, aracı servisine gösterdik sadece arka sağ kapı değişmiş aynı zamanda bazı çizikler olduğu için aracı tavan ve bagaj hariç komple boyanmış kasko tarafından, boyanma sebebide metalik gümüş olduğu için renk farkı oluşmasın diye atılmış.

araç 16v 105 hp lik motoru var arkadaşlar..

valla kararsız kaldım astramı satıcam kafaya koydum da, ya bunu alıcam yada yine yeni yeniden civic deyip son kasasına giricem...

isteyen olursa 15.000 ytl ye son fiyat olarak satıyorum ilan linki:

http://www.sahibinden.com/67_000km_de_orjinal_astra_WQQaXQQ6784519WQQpXQQdisplayitem

Honda cıvıc iyi bir seçim olur.Hayırlısı olsun.