sizce nasıl?

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
s.a. arkadaşlar, vw bora marka bir araç var

2005 model 97.000 de gümüş gri renkli 6 airbag orjinal çelik jant

fabrika çıkışlı tampon ve kapı çıtaları nikelajlı vs...

1.6 motor var..

araçta tavan ve bagaj hariç boya var oda çiziklerden dolayı kaskodan serviste boyatılmış, sağ arka kapı değişmiş bunun dışında başka birşey yok..

fiyat olarak 19.000 diyor görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar...

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç iyi gibi duruo yalnız boyalı yerler kafama takıldı,tecrübelimisiniz bilemem ama tavan çıtaları ile metal arasındaki boşluklara,lastiklerin arkadan duruşuna ve kapı fitillerinin altına bakarak boyada değişen parçaları daha rahat görebilirsiniz,hepsi çizikten dolayı olmamış olabilir.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bora gerçekten güzel araç. çok oturaklı ve sağlamlığından asla şüphe etmem. ama satıcının dedikleri gerçekten doğruysa, yani boya sadece çiziktense alınabilir. fakat fiyat biraz fazla geldi nerdeyse komple boyanmış araca. yarın öbür gün satcağını düşün. malum kimse kimseye güvenemiyor artık. aracı bedavaya satmak zorunda kalmayasın sonra

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Modele göre km si yüksek,yine modele göre fazla boya var,değişen parça olması aracın sadece çizikten boyanmadığının bir göstergesi olabilir.Bu nedenle fiyatı yüksek gibi.Kısacası bana göre 2005 model araba alıyorsan hasarsız,km düşük orjinal tercih etsen satarkende başın ağrımaz.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modele göre km si yüksek,yine modele göre fazla boya var,değişen parça olması aracın sadece çizikten boyanmadığının bir göstergesi olabilir.Bu nedenle fiyatı yüksek gibi.Kısacası bana göre 2005 model araba alıyorsan hasarsız,km düşük orjinal tercih etsen satarkende başın ağrımaz.

aynen katılıyorum. daha düşük model fakat daha düzgün bir araba alabilirsin. en azından satarken sorun yaşamazsın.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bora güzel araba ama 3 yaşında 97000 de biraz fazla...galiba modeli bora pasific başka birşeyi özellikle motorda sorun yoksa alınabilir ama iyice bakılması lazım gibi geliyor...

GTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi araba olursa olsun, 2.el alırken mutlaka bir kaportacıya ve motorcuya gostermek, test surusu yapmak gerekir diye dusunuyorum. bazı kazalı araclar dısarıdan duzgun ve hasarsız gozukse de iceriden hasarlı ve zayıf olabiliyor. bir tanıdıgımın basına gelmisti, dısarıdan tertemiz gozuken bir accent almıstı 2.el, cok dusuk hızda ufak bir onden carpmada araba darmadagın olmustu. arabanın o noktadan onceden hasarlı oldugu ve sadece dısarıdan duzeltildigi, icinin hasarlı oldugu anlasıldı. aman dikkat.

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bora 2001 ve sonrasında 16 valf kullandı diye biliyorum.100 beygirden 105 beygire çıktı.km si fazla ama fiyatta ona ve boyandığına uygun olarak düşük.bende 2000 model comfortline var sunrooflu 75.000 kmde.ben 20.000-21.000 arası istiyorum(ki 20 civarı verenler var).Ama şu an satmayı düşünmüyorum pek.Kesinlikle alınası ve binilesi bir arabadır,pişman olacağını sanmıyorum.100.000 bakımı biraz ağır oluyor onlara falanda dikkat et.

Ayrıca garanti dışı kalmasın diye aracı orjinal servisine götürmüşlerdir.Plakadan sorgularsa yardımcı olurlar sanırım.

Son düzenleme: