lpg

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum bu benzinle baş edilmioo.hemen bitiverio.97 astra var fkasa.ecotec motor.ama en çok korktuğum kışın fazla bir problem çıkarma lpg kullanımında sabahları zor çalıştırma falan.en iyi lpg markası sölermisinz brc die duyduma ama tam bilmiorum.

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum bu benzinle baş edilmioo.hemen bitiverio.97 astra var fkasa.ecotec motor.ama en çok korktuğum kışın fazla bir problem çıkarma lpg kullanımında sabahları zor çalıştırma falan.en iyi lpg markası sölermisinz brc die duyduma ama tam bilmiorum.

ben forumda defalarca yazdım aracım 2000 1,6 astra 4 defa sanayıye gittim taktırmak için kıyamadım vazgectim 5.de baktım benzinle bas edilmiyo taktırdım artık dedim sonucu ne olursa olsun gitsede gitmesede taktırcam dedim benim arkadsım babasının arabasına taktırdı kia sephia yaya o dedi işte gitmiyo tekliyo falan falan beni biraz korkuttu olsun dedim taktırdım çok menunum 2 ay oldu gayette güzel sıkıntı yok çalışmadaa devirde yada başka sıkıntım yok ama tabi yapacak olan ustada çok önemli lpg benzinin yarı fiyatı nerdeyse bence taktır bide bende 30 C dereceyi bulmadan lpg geçmiyor araba ısınıyor sonra geçiyor eger fazla devirli kullanmazsan örnegin ben denedim 2500 deviri gecmeden kullandım km 100 lira yakıyor ama su var fiyat ucuz oldugu için bende kilo almaya basladım ekmek almaya bile arabayla gidiyorum:)

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağoalsın ama yandık ozman

sağolasın dostumm çok tedekkurler.desene zaten kiloluyuz yandık ozman:D:) :) :D

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
sıralı sıstemlerde ıstedıgınız sıcaklıga ayrlama ımkanı vardır benım vectrada 10 derecede lpg devreye gırıyor buda laptopla ayarlanıyoır lpg ceosu uzerınden ...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ben de Prins marka var Hollanda malı çok memnunum...