Arka Tamponu Taşa Sürttüm Sizce Ne Yapmalıyım ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyatın gitsin ya. araba bu ahirette şefeatçi olacak hali yok ya.
dayımın corsanın kaputu boyattım 2 3 gün oluyor.satarken soracak adama araba satmam olur biter ;)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun gene aracın üzerine çok düşüyosun ondan oluyo bunlar Uğur :)

Valla onu hiç sorma , sakınan göze koca koca çöpler batıyor bu aralar zaten :) , bakalım artık hayırlısı :rolleyes:

boyatın gitsin ya. araba bu ahirette şefeatçi olacak hali yok ya.
dayımın corsanın kaputu boyattım 2 3 gün oluyor.satarken soracak adama araba satmam olur biter ;)

Bende şaşırdım kimi boyat temiz temiz bin diyor kimi hiç elleme belli bile olmuyor diyor bende şaşırdım ancak şu bir gerçek ki araçta minnacık bir çizik bile olsa çok kafama takıyorum resmen depresyona giriyorum o derece , sanıyorum boyatıcam gibi . Kaskodan yana sorunum yok zaten mini onarım olacağı için hasarsızlık bozulmuyor , boya konusunda takıntılı olanlarda bir zahmet almayı versin arabamı , beni bilen biliyor ya o yeter ... ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmısolsun ugur benım arabanın tamponun sol tarafada surtup kacmıslardı 2. gununde oluyor oyle bozma moralını ;) kasko bulunmaz nımet , mını onarımı yapıstır gıtsın bende oyle yaptım ;)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
uğur geçmiş olsun. Servise ver mini onarımdan yapsınlar cillop gibi olur. Ayrıca satış sırasında tampona kimse bakmaz önemli olan metal parçalardaki boya ve değişendir

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmısolsun ugur benım arabanın tamponun sol tarafada surtup kacmıslardı 2. gununde oluyor oyle bozma moralını ;) kasko bulunmaz nımet , mını onarımı yapıstır gıtsın bende oyle yaptım ;)

uğur geçmiş olsun. Servise ver mini onarımdan yapsınlar cillop gibi olur. Ayrıca satış sırasında tampona kimse bakmaz önemli olan metal parçalardaki boya ve değişendir

Teşekkürler , bana mini onarımın yolu gözüktü sanırım :)

mehmetjk1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapacağın şey çok basit kafaya takıyorsan her arabaya binmeden önce gidip oraya bakıyorsan güzel güzel gidip kaskonun mini onarımından yaptıracan

yok ben fazla önemsemem şimdi boyamaya gerek yok satarken millet mırın kırın etmesin diyorsan yaptırma kalsın çok ta önemli bişey yok sen benim arabayı görsen :) sol arka kapı 20 cm derin çizik bagaj kapagı 20 cm derin cizik arka tamponda park etme özürlü birin darbe :) arabaya binince hiçbirini görmüyorum

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çiziğin yeni ve kaliteli resimlerini çektim arkadaşlar

şimdi hasarın durumu çok daha iyi anlaşılır durumda sizin için

fikirlerinizi bekliyorum , unutmayın bayrama kadar düşünme vaktim var sizce bunun için tamponu boyatmaya değermi ?

vgDiEM8.jpg

A7GWzUk.jpg

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çiziğin yeni ve kaliteli resimlerini çektim arkadaşlar

şimdi hasarın durumu çok daha iyi anlaşılır durumda sizin için

fikirlerinizi bekliyorum , unutmayın bayrama kadar düşünme vaktim var sizce bunun için tamponu boyatmaya değermi ?

vgDiEM8.jpg

A7GWzUk.jpg
Uğur yeni tampon 1200tl civarı kaskoyu öldürürsün,en güzeli zımpara boya hemde tüm tampon değil alt cizik olan kısmı

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu tip tampon sürtükleri, çizikleri, delik ve yırtılmalar mini onarım hizmetleri veren yerlerde profesyonelce yapılıyor. Sadece 1 -2 karış yer zemin düzeltilip yama boya yapılacak o kadar. Benim 2010 model aracımın arka tampon köşeleri 2 şer defa boyandı, en son geçen haftalarda gene sürtükten dolayı sağ taraf 3. boyasını yedi. Orjinalden hiçbir fark yok. Adı üstünde tampon bu sürtüğü, çiziği olur. Zaten boya kontrolünde plastik aksamlara bakılmıyor. Olan size olur her binip inerken bakar durursunuz benden demesi :)