Kasko Yaptıracakların Dikkatine !

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende nisanda sampo dan grupama ya geçtim. Aracı kurumum oranın en iyi teklifi yaptığını söyledi. Geçen yıl bir kere çekici kullandım. onun dışında kasko dan hiçbirşey kullanmadım 4 yıldır. Bir sürü para veriyoruz, mini onarımı çok görüyorlarsa kusura bakmasınlar.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende nisanda sampo dan grupama ya geçtim. Aracı kurumum oranın en iyi teklifi yaptığını söyledi. Geçen yıl bir kere çekici kullandım. onun dışında kasko dan hiçbirşey kullanmadım 4 yıldır. Bir sürü para veriyoruz, mini onarımı çok görüyorlarsa kusura bakmasınlar.

Keşke mini onarımı çok görmekle kalsalar üstüne birde mini onarımları sanki kaza yapmışız gibi (Allah korusun) TRAMER kayıtlarına hasar kaydı olarak geçiriyorlar :sopa: :mad:

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün üstüme aldığım 2011 opel corsa 1,3 enjoy için kasko 1450 trafik içinse 450 lira ödedim sigorta firmalarını belirteceğim acil işim oldugu için üstüne düşmedim tanıdık sigortacı arkadas halletti bu arada ilk aracım herhangi bir indirim felan söz konusu değildir.

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi acente arkadasim euro dan tut fiyat almadigim kalmadi en hesapli olani buydu yinede digerleri 1600-1750 lerde idi
kaskom genisletilmis kasko imis ondan olabilir fiyat farki

Son düzenleme:

leventaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi acente arkadasim euro dan tut fiyat almadigim kalmadi en hesapli olani buydu yinede digerleri 1600-1750 lerde idi
kaskom genisletilmis kasko imis ondan olabilir fiyat farki

genişletilmiş ne yaa..aracım ipotekli yarım yamalak kaskoyu banka kabul etmezki zaten...
ankara sigorta ve axa bu fiyatı vermişti..istiyorsan Ankara da sigortamı yapan acentenin telefonunu verebilirim.

leventaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç değeride kaskoda 45,900 onu söylemeyi unuttum..yani piyasa fiyatının bile üzerinde kaskolu..:)))

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç değeride kaskoda 45,900 onu söylemeyi unuttum..yani piyasa fiyatının bile üzerinde kaskolu..:)))

boşuna sevinmeyin bu duruma. bu yeni üçkağıtçılık stili. sigorta şirketleri aracın kasko bedelini değil aracın o anki piyasa değeri üzerinden ödeme yaparlar. zaten kasko bedelini yüksek göstermezlerse sizden o kadar kasko ücreti talep edemezler. hayırlı olsun ;)

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkez yaptirdigi sigortanin hangi tur oldugunu da yazsa daha aciklayici olur genisletilmis kasko oldugu icin yuksek odedim galiba yarin daha genis bir bilgiye ulasmaya calisacam

leventaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın sıfır bedeli 45,900 ama kampanya ile daha ucuz satıyorlar..fakat hazine kayıtlarına göre değeri o gözüktüğü için bu değerden sigorta yapılıyor..
ben bunu , bu fiyata rağmen 863 TL den kasko yapıldığını anlatmak için verdim..

1450 tl ye yaptıran arkadaşın kasko değeri bundan daha düşüktür..