Kasko Yaptıracakların Dikkatine !

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
standart kasko yaptirmis olabilirsiniz genis kasko ile arasinda ise yarayacak mi bilmem ama 4 yildizli otellerde konaklamalar kaldigim yerden ulasima devam etmeni saglamalar araci geri almaya gitmek icin ulasim ucretleri okumaya erindigim bir cok maddeler var ama isime yarar mi bilmiyorum

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafiğin aşırı yoğun olduğu ve araç kullanımının gerekli olduğu şehirler için birşey diyemem ama küçük ve ulaşımın toplu taşıma ya da yaya olarak yapılabileceği şehirler için ben özel sigortaları gereksiz buluyorum ve müsriflik olarak yorumluyorum.

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar istanbul da yaşıyorum ve kasko çeşitleri dar kasko-standart kasko-genişletilmiş kasko ve full kasko diye ayrılıyor standart kasko küçük yerlerde belki iş görebilir ama genişletilmiş kasko biraz daha teferruatlı ben incelemedim ilk defa arabam oldugu içinde tanıdık sigortacıya bıraktım ne yapılması gerektiği sen bilirsin dedim oda genişletilmiş kasko yaptırmış ilk arabam oldugu içinde indirim söz konusu değil ne yapalım sağlık olsun bu kez böyle olmuş oldu

leventaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim kaskam AXA GENİŞLETİLMİŞ MAVİ KASKO..
Araç değeri 45,900..Kasko bedeli 863,90 TL .
Her türlü hasar dahil yani..emme otel olayını bilmiyorum..:)))

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim kaskam AXA GENİŞLETİLMİŞ MAVİ KASKO..
Araç değeri 45,900..Kasko bedeli 863,90 TL .
Her türlü hasar dahil yani..emme otel olayını bilmiyorum..:)))
dayımın 2011 corsanın axadan 600 küsür kaskosu :D hemde full :D
tramere girilmesinin sakıncası yok neden takıyorsunuz anlamak imkansız.
ergo isviçre trafından mini onarım yapıldığında bir sonraki sene hasarsızlığımız bozulmadı. bozulsaydı bile gidersiniz önceki sigorta şirketinizden mini hasar yapıldığına dair bir belge alıyorsunuz ve hasarsızlığınız devam ediyor ;)