Maltepe Erpaş Servis Rezilliği

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Maltepe Erpaş Servis Rezilliği

En baştaki Genel Müdürlükler tarafından ciddi bir denetleme ve bu hatalara karşı yaptırım olmadıkça  , maalesef bunlar hep devam edecek. ! ! ! !

Geçmiş olsun.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese iyi dilekleri için tekrar teşekkür ederim.

Aracı servise götürdüğümde bir günde halledilebilecek bir sıkıntı olduğundan ve orada bekleyeceğimden kilometresine bakma gereği duymadım ama hatırladığım kadarıyla tam azalan benzinle orantılı olarak 50 km yada üzerinde bir artış söz konusu. Keşke baksaydım ve kanıtlayabilseydim ama böyle bir olaya cesaret edebilecekleri aklımın ucundan geçmedi.  002tuhaff

İkinci kez bu servise gitmekle büyük hata yaptım, onu kabul ediyorum.  :(
Bundan sonra en ufak sıkıntıda bile Odak yada Gerçek'e gideceğim.  :)

aticim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben senin yerinde olsam gider servise olayı aynen burada yazdığın gibi anlatır içimde ne varsa dökerim, bunun hesabını vermelerini isterim illaki kameraları vardır bu aracın hafta sonu boyunca ne durumda olduğunun kaydını gösteren, hesabını veremiyorlarsa konuyu opel türkiye, değilse tüketici hakları veya medya kuruluşlarına kadar ileteceğimi söylerim

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aticim link' Alıntı:
ben senin yerinde olsam gider servise olayı aynen burada yazdığın gibi anlatır içimde ne varsa dökerim, bunun hesabını vermelerini isterim illaki kameraları vardır bu aracın hafta sonu boyunca ne durumda olduğunun kaydını gösteren, hesabını veremiyorlarsa konuyu opel türkiye, değilse tüketici hakları veya medya kuruluşlarına kadar ileteceğimi söylerim

İlk Opel Türkiye ile görüşüp onların bu konuya yaklaşımlarını tecrübe etmek istiyorum.  :)
Opel Türkiye vurdum duymaz bir tavır sergilerse servise gidip kamera kayıtlarının incelenmesini talep edeceğim.  :mad:

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Herkese iyi dilekleri için tekrar teşekkür ederim.

Aracı servise götürdüğümde bir günde halledilebilecek bir sıkıntı olduğundan ve orada bekleyeceğimden kilometresine bakma gereği duymadım ama hatırladığım kadarıyla tam azalan benzinle orantılı olarak 50 km yada üzerinde bir artış söz konusu. Keşke baksaydım ve kanıtlayabilseydim ama böyle bir olaya cesaret edebilecekleri aklımın ucundan geçmedi.  002tuhaff

İkinci kez bu servise gitmekle büyük hata yaptım, onu kabul ediyorum.  :(
Bundan sonra en ufak sıkıntıda bile Odak yada Gerçek'e gideceğim.  :)

Mert öncelikle geçmiş olsun;

servis kayıt formuna aracın o anki servise geliş kilometresi yazılmıyor mu ?

Odak'ı bilmiyorum ama Gerçek servis ile yakın ilişkinden dolayı gidebilirsin, ancak ben de Gerçek servis'in yaptıklarından dolayı kimseye tavsiye etmiyorum.

Kısmet olursa bu kadar methinize istinaden  Odak servis'ten  Tarık Bey ile tanışmak isterim.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende şahsen Gerçekte  sorun yaşadığım için o servise birdaha gitmeyi düşünmüyorum.Odak Tarık Bey'e de en kısa zamanda tanışmaya gidicem inşallah

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, çok üzücü şeyler yaşamışsınız. Opel Türkiye, adam gibi denetim yapsa, servis rezilliği yaşamayız ama onlar umursamaz davrandıkça böyle rezillikleri daha çok yaşarız gibi geliyor bana.
    Benim Astra 6100 km'de. 15.000 bakımını kesinlikle Odak-Tarık Bey vasıtasıyla yaptırmak istiyorum. Odak'a hiç gitmedim, Tarık Bey'i hiç tanımıyorum ama forumdaki arkadaşlar o kadar memnunlar ki, kesin ben de memnun kalacağım. 5000km bakımında Balmumcu-Gerçek'e gittim ama arabama ve oradaki zavallı Opellere hayvan muamelesi yaparak kullanmalarına içim acıdı. Bu yüzden uzak ta olsa Odak'a gideceğim. Maltepe'yi yazdım kafama, adımımı atmam. Tekrar geçmiş olsun.

onurer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Mert üzücü bi olay yaşamışsın umarım tekrarlanmaz

Kendim ve tüm forum üyeleri için Opel Odak' tan şaşmamaları gerektiğini vurgulamak istiyorum...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese geçmiş olsun dilekleri için tekrar teşekkür ederim.
Kimse bildiği, tanıdığı ve forumumuzda sıkça tavsiye edilen servisten şaşmasın.  :)
֖zellikle ikinci kez sorunlu bir servisi tercih etmek gibi bir hata kesinlikle yapmasın.  general__p

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel markasının en sevmediğim yanı, Türkiye'deki servislerinin rezalet olması. Benimde İzmir'de enteresan servis maceralarım olmuştu. Opel Türkiye'nin sergilediği tutum şu ; serviste yapılan hatalar telafi ediliyorsa bir sorun yok, bizim derdimiz ise niçin güvenerek araçlarımızı bıraktığımız servislerde böylesine hatalar yapılıyor..?