..su eksiltmiyo,su içiyo resmen..

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahali corsa c kullanıorum..kalorifer sadece soğuk üflemeye başladığı için elektrikçiye gittim..suyun bittiğini ve aracın su eksilttiğini gördük..suyu doldurduk,ertesi sabah su gene bitmişti...sorun hakkında bilgi yada fikri olan???

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaçak veya motor yakıyordur... motor yakması en kötüsüdür... arabayı görmeden çözülcek bir sorun değil malesef...

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu su eksiltme nasıl oluyor yaw , ben aracı alalı 2 ay falan oluyor ( 2. el aldım ) daha hiç su koymadım arabaya antfiriz suyu olduğu hizada duruyor , arkadaşlarım haftada 1 kere su koyuyoruz diyolar anlamadım benmi yanlış bakıyorum acaba çoğu kişi aracım su eksiltiyor diye şikayetçi yani su eksiltmesi normal eksiltememsi anormal gelmeye başladı :D

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...kaçaktan başka bişey olma şansı warmı acaba arkadaşlar??

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı geçmiş olsun...Paspaslara su sızdırıyormu araba...Veya park halindeyken kaçak olup olmadığını ögreneblirmisin?Bendede aynı sıkıntı vardı..Kalorifer peteği değişti sıkıntı yok şimdii Motorla ilgili bariz bir sıkıntın yoksa motor değildir..Bu kadar eksltiyorsa motor illaki kendini hissettirir...

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin kolayı var aracınızı park edin sonra su ekleyin 2-3 saat sonra aracı oldupu yerden kaldırın yerde su izi varsa hortumlarda veya radyatörde vs. kaçak vardır eğer yoksa aracı kullanın tekrar bakın eksiltme ozaman oluyosa muhtemeden conta yakmıştır oda motorun yarı rektefiyesini gerektirir en az 2 bin lira masraf demek