LPG Yağlama sistemi

dronay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG Yağlama sistemi

AstraJHB link' Alıntı:
Bence siz başka bir lpg sevisine danışıp ayarları tekrar yaptırın aynı sistemi bende kullanıyorum. 7000KM de 1/4 nü bile harcamadı ...
Mücahit kardeşim ve sizden biri nasıl kısacagımı tarif edebilir mi acaba? Ben cok anlamıyorum da bu işten.  walll

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

dronay link' Alıntı:
Mücahit kardeşim ve sizden biri nasıl kısacagımı tarif edebilir mi acaba? Ben cok anlamıyorum da bu işten.  walll
Hocam LPG'nin yağ kutusunun kapağında kısmak veya açmak için tuş gibi birşeyi var. ևevirmeli olan. Oradan ayarlanıyor ama taktırdığınız yer ayarlarsa daha iyi olur. Malesef bizler bilemiyoruz doğru ayarı.

dronay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam LPG'nin yağ kutusunun kapağında kısmak veya açmak için tuş gibi birşeyi var. Çevirmeli olan. Oradan ayarlanıyor ama taktırdığınız yer ayarlarsa daha iyi olur. Malesef bizler bilemiyoruz doğru ayarı.
Adam zaten takıtakmaz bana yağ satmaya calıstı. Zannetmiyorum yardım etmek isteyecegini. Sizi aracınızdaki seviye sayı fln yok mu aynısına bende getirsem?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

dronay link' Alıntı:
Adam zaten takıtakmaz bana yağ satmaya calıstı. Zannetmiyorum yardım etmek isteyecegini. Sizi aracınızdaki seviye sayı fln yok mu aynısına bende getirsem?
Sayı yok hocam. Yakından tekrar kontrol ederim :) Başka bir LPG'ciye giderseniz onlar da hallederler :)