IOKONE System 130 $ neden alınır neden alınmaz

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: IOKONE System 130 $ neden alınır neden alınmaz

Doğru söylüyorsunuz Hocam. Türkçe olayını da gözden kaçırmışım. Acaba arkadaşın alacağı bizim araçlara uygun cihazda da Türkçe dil desteği varmı? En iyisi arkadaşın ürünü gelsin incelesin onun yorumuna göre bizde siparişimizi veririz.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navix kullanan arkadaşlar menüde aynı diyorlarsa geri kalan yorumlar siparişi geçen kişiye kaldı :) inş direksiyon fonksiyonları, klima göstergei ve bluetooth özellikleride sıkıntısız çalışırda bizde sipariş ederiz  :)

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En çok beni ses kalitesi düşündürüyor. Navix düşünüyordum ama SüleymanHoca sesi berbat deyince kafamda soru işareti oluştu ve askıya aldım. Bakalım arkadaşın siparişi gelsin yorumlarını yapsın ona göre değerlendiririz.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunu 130 $ a alsak gümrüğe takılır mı eloktronik cihaz sonuçta

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: IOKONE System 130 $ neden alınır neden alınmaz

tff2525 link' Alıntı:
Bunu 130 $ a alsak gümrüğe takılır mı eloktronik cihaz sonuçta
Benim de düşündüğüm o. Umarım takılmaz da bizde sipariş geçeriz hemen. Ama 8"lik modelinin satış linkini bulamıyorum.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
En çok beni ses kalitesi düşündürüyor. Navix düşünüyordum ama SüleymanHoca sesi berbat deyince kafamda soru işareti oluştu ve askıya aldım. Bakalım arkadaşın siparişi gelsin yorumlarını yapsın ona göre değerlendiririz.

yalnız o ses kalitesi kötü demedi. radyo çekim kalitesi düşük dedi. Yurtdışı üretilen çoğu cihazlarda radyo sorun olabiliyor. ben süleyman bey e de söyledim ama pek dinlemedi :) böyle sorun olduğunda anten yükselteçleri ile sıkıntı giderilebiliyo pioneer in 4050 teyp inde ben aynı problemi yaşamıştım yükselteç bağlayarak çözdüm olayı. Eğer cihazda anten girişi fakra ise bunu converter kullanarak bağlamak gerekiyo kes tak yaparak bağlantı yapıldıysa bundan dolayıda olabiliyo
fakra adaptör bu http://www.carhifi-store-buende.de/fakra-phantomspeiseadapter-langer-stecker

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:
yalnız o ses kalitesi kötü demedi. radyo çekim kalitesi düşük dedi. Yurtdışı üretilen çoğu cihazlarda radyo sorun olabiliyor. ben süleyman bey e de söyledim ama pek dinlemedi :) böyle sorun olduğunda anten yükselteçleri ile sıkıntı giderilebiliyo pioneer in 4050 teyp inde ben aynı problemi yaşamıştım yükselteç bağlayarak çözdüm olayı. Eğer cihazda anten girişi fakra ise bunu converter kullanarak bağlamak gerekiyo kes tak yaparak bağlantı yapıldıysa bundan dolayıda olabiliyo
fakra adaptör bu http://www.carhifi-store-buende.de/fakra-phantomspeiseadapter-langer-stecker
Başka konu altında sorduğumda ses kalitesininde çok kötü olduğunu söyledi. Ses kalitesi için alıyorsan bulaşma dedi. Oysaki bu cihazı ilk tanıtan şuanda sitemizden ayrılmış olan Mustafa bey ses kalitesini çok övmüş denediği birçok cihazdan daha iyi olduğunu hatta cyclone dan çok daha iyi demişti. Süleyman hocamda böyle deyince kafam karıştı. Acaba Süleyman hocamın cihazında bir sorun olmasın? Cihazı sorunlu olabilirmi?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
Başka konu altında sorduğumda ses kalitesininde çok kötü olduğunu söyledi. Ses kalitesi için alıyorsan bulaşma dedi. Oysaki bu cihazı ilk tanıtan şuanda sitemizden ayrılmış olan Mustafa bey ses kalitesini çok övmüş denediği birçok cihazdan daha iyi olduğunu hatta cyclone dan çok daha iyi demişti. Süleyman hocamda böyle deyince kafam karıştı. Acaba Süleyman hocamın cihazında bir sorun olmasın? Cihazı sorunlu olabilirmi?

ben ses kalitesindende memnun değilim açıkçası çok kalitesiz tiz dolu toplu ses geliyor şöyle tek tek tane tane kaliteli gelmiyor ses resmen kulak tırmalıyor ben de youtubedeki mustafa bey in videosunu inceleyince hoparlör çıkışlarınada bakınca aracın orjinali 20-25w li bişey bu cihazınki 45 w ama inanın hiç alakası  yok ses belli bi müddet sonra kulak ağrısı yapıyo resmen araçtan çıkınca kulaklarım ağrıyo aşırı tiz tüm ayarları yaptım hepsini denedim ama bildiğin çin malı ucuz pazarda satılan teyp sesi yani çok şey beklemeyin bence eski orijinal yetpde bi cd açardım seve seve dinlerdim tüm parçaları o kadarda netdi sesi bu ürünün herşeyi tatmin edici SES OLAYI HARİև... (Bu benim yorumum tabi ses olayında ben titizim aradığım çok bas çok ses değil sadece kulak tırmalamayan temiz bi ses) radyo olayıda ayrı bi dert tabi resmen çekmiyor istanbulun göbeğinde cızır cızır bu ne ya!!

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada arkadaşlar satıcı ile irtibat kurmuştum. Bazı sorular sordum cevap yollamış orjinal metini buraya yapıştıryorum.
Hi dear,
Thanks for your inquiry to our product.
The dvd player support Turkish language.
The item is heavy, so the shipping fee is a little expensive.
As compensation,I can give you a discout 10%off.
so the price is 262*0.9=235.8$
we donot sell anyother place on aliexpress.
please pay attention to a liar named Quan Zhao, who has been selling fakes in the name of IOKONE, while we have never authorized our registered trademark to him.
rear view camera and a TV antenna all in stock.
rear view camera :14$
TV antenna :9$
Do you need map sd card?
The price is 9$.
welcome to order.

Translate de çevirdim Quan Zhao uzak durun sahte satıcı diyor. Kargo çok pahalı demiştim onlarda fiyatta %10 indirim yapalım demişler.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
Bu arada arkadaşlar satıcı ile irtibat kurmuştum. Bazı sorular sordum cevap yollamış orjinal metini buraya yapıştıryorum.
Hi dear,
Thanks for your inquiry to our product.
The dvd player support Turkish language.
The item is heavy, so the shipping fee is a little expensive.
As compensation,I can give you a discout 10%off.
so the price is 262*0.9=235.8$
we donot sell anyother place on aliexpress.
please pay attention to a liar named Quan Zhao, who has been selling fakes in the name of IOKONE, while we have never authorized our registered trademark to him.
rear view camera and a TV antenna all in stock.
rear view camera :14$
TV antenna :9$
Do you need map sd card?
The price is 9$.
welcome to order.

Translate de çevirdim Quan Zhao uzak durun sahte satıcı diyor. Kargo çok pahalı demiştim onlarda fiyatta %10 indirim yapalım demişler.

Sahte satıcı dediğiniz hangisi aliexpress de gördüğümüz satıcımı. Siz nerden alacaksınız peki