android multi media

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: android multi media

valla bütün hevesim kaçtı bu cihazdan gidip navimaster yada cyclone alacam başka marka android çıkacağıda yok anlaşılan

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende o zaman bayiye düşene kadar bekleyeceğim gelmezsede cyclone kalcaz.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mcangar daha detaylı bilgi verir misin built nedir bu cihazın özellikleri onurdy nin tanıttığı ile nasıl özellik olarak neleri fazla -eksik

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
Mcangar daha detaylı bilgi verir misin built nedir bu cihazın özellikleri onurdy nin tanıttığı ile nasıl özellik olarak neleri fazla -eksik

analog tv ve wifi cihazın içerisinde gömülü olarak geliyor bu üründe sadece arkasından anten girişi var. anten 15$ a satılıyor. kamerayada 30$ diyor toplam fiyat 510$ diyor satıcı. cihaza 2015 te gelecek olan dvb-t dijital karasal yayın kartı takılabiliyor.

gümrükte takılma riskini düünüyorum sadece  023hm

cihazın menüsü aynı bu videodaki gibi her türlü özellik ve araç ayarlarına erişim mevcut. çok yeni olduğu için fazla bir bilgi yok internette.

s100 platform denilen cihazlar win ce tabanlı s150 denilen cihazlar android tabanlı. androidlerin açılış süresi 15sn olarak belirtilmiş.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcangar link' Alıntı:
analog tv ve wifi cihazın içerisinde gömülü olarak geliyor bu üründe sadece arkasından anten girişi var. anten 15$ a satılıyor. kamerayada 30$ diyor toplam fiyat 510$ diyor satıcı. cihaza 2015 te gelecek olan dvb-t dijital karasal yayın kartı takılabiliyor.

gümrükte takılma riskini düünüyorum sadece  023hm

cihazın menüsü aynı bu videodaki gibi her türlü özellik ve araç ayarlarına erişim mevcut. çok yeni olduğu için fazla bir bilgi yok internette.

s100 platform denilen cihazlar win ce tabanlı s150 denilen cihazlar android tabanlı. androidlerin açılış süresi 15sn olarak belirtilmiş.

%20 Gümrük vergisi + 3,5tl ptt dekontu + belki trt bandrolü... gümrükte takılma diye bir olay yok sadece 75€ geçtiği için %20 vergi vereceksiniz.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
%20 Gümrük vergisi + 3,5tl ptt dekontu + belki trt bandrolü... gümrükte takılma diye bir olay yok sadece 75€ geçtiği için %20 vergi vereceksiniz.
ben getirttim %20 vergi + 18euro trt bandrolu ödedim sadece . vergisini "satın aldığınız tutar üzerinden" ödüyorsunuz, burası önemli yani gümrüğe paypal çıktısını götürdüğünüzde ödediğiniz kargo bedelini düşsünler sadece cihaza vergi vereceksiniz çünkü.

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
ben getirttim %20 vergi + 18euro trt bandrolu ödedim sadece . vergisini "satın aldığınız tutar üzerinden" ödüyorsunuz, burası önemli yani gümrüğe paypal çıktısını götürdüğünüzde ödediğiniz kargo bedelini düşsünler sadece cihaza vergi vereceksiniz çünkü.

konuştuğum satıcı faturayı istediğiniz fiyattan ayarlarım dedi gümrük olayları için. yani 95$ gibi bir fiyattan kestirtsem faturayı vergi bandrol gibi şeyler gerekirmi yinede?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gümrüktekiler o fiyata "sıfır ürün" aldığınıza inanmayacaklardır. herşeyide açık yazmayalım dimi yani  evil_Daemon