android multi media

ozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: android multi media

Bu arada Onur'un yaptığı kargoda kutunun içinden Wifi dongle da çıkmadı.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"ozz" mesaj yazıp polemiğe devam etmeniz durumunda üyeliğiniz iptal edilecektir

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
şu an amerikadayım kendime android navi alabilirim 500 dolara buldum.sizce nasıl fiyatı ve bunu öneriyor musunuz?elimizde kalmasın sonra
yurtdışı fiyatları bu civarda zaten daha öncede yazmıştım. hatta ebaydan aldığım ürün arıza yaptı satıcıya geri gönderdim parasını bile geri ödedi. sorun yok, polemik yok satıcıyı tanımam adını bile bilmem dillerimiz bile farklı ama dürüst bi satıcıydı, Türkiyedeki satıcılar da biraz örnek alsınlar.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Wifi dongel diyor bide sanki benim kutuda cıktı herseyi isteye isteye yolladıgını unuuttu

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn. -ozz, cureshot-

֖ncelikle sitemizde yasaklanmanızın sebebi, aşağıdaki konuda gerçekleşmiş olan ikili münakaşalara girmek ve uyarılara "Kendiniz kaybedersiniz" tarzındaki yaklaşımlarınızdır.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=7524.0

Sitemizde ayrıca SPONSOR luk şartlarını yerine getirmediğiniz için ilanlarınıza, iletişim bilgilerinize kısıtlama getirilmiştir.  

Bunları göz ardı ederek yönetimi "ticari çıkarları uğruna yasakladılar" hayaline kapılarak bu şekilde lanse etmeniz yersizdir.

Buradan bir kez daha aktarmak isteriz ki burada ilk öncelik forum sakinlerinin çıkarlarıdır. Ve yönetim her zaman bu yönde kararlar verecektir.  Tüm arkadaşlarımıza saygı ile duyurulur...

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
evet site yöneticileri cyclone navimaster necvoks satıkları için onun üyeliği iptal etiklerini iddaetti

sn. onurody

Arkadaş size bunu hangi tarihte söyledi acaba? Siz de keşke o gün bize böyle bir durum, iddialar var diye bildirseydiniz. Çünkü bu tarz yaklaşımlar sadece size olmamış olabilir ve bu bizi ciddi anlamda karalamak ve zan altında bırakmaktır.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
sn. onurody

Arkadaş size bunu hangi tarihte söyledi acaba? Siz de keşke o gün bize böyle bir durum, iddialar var diye bildirseydiniz. Çünkü bu tarz yaklaşımlar sadece size olmamış olabilir ve bu bizi ciddi anlamda karalamak ve zan altında bırakmaktır.
ürünün videosunu paylaştığımda diğer arkadaşlardan gelen yorum ve eleştilerden sonra söyledi...
bende sonuçta esnaftır diyerek fazla kurcalamadım ki bu süreçte yaşanılan bütün sorunlar bu sonucu ortaya çıkardı bende herşeyi anlattım çünkü bizim paylaşımlarımızla cihaz satın alan arkadaşlar ola bilir

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuşmayım konuşmayım diyorum dayanamıyorum . Üyelerimizden biri daha android cihaz almış 3 gündür mailleşiyoruz birsürü sorunu var cevabı bende arıyor arkadaş bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Aynı şeyleri mehmet karcı arkadaşımızda yaşıyor hafıza kartı ve igo bilgisi yok 3g modem satmış baglanmıyor yeni modem aldı bağlanıyor internete cıkamıyor . Kürşat beyde cihazda sorun yokdiyip geçiştiriyor. Düşünün arkadaşlar bir yerden bir cihaz alıyorsunuz ne bilgi nede teknik destek alabiliyorsunuz...... Yorum sizin