android multi media

ozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: android multi media

Nasıl bi insanmışsın sen.

Doğan şahin kablosu derken?
Açtın kutuyu baktın mı ne kablosu olduğuna?

Evet başka mail adresi ile üye oldum, çünkü yönetim tek taraflı. O kadar insan bişeyler yazıyor,
bana cevap hakkı doğuyor ama yönetim beni siliyor. Cevap veremiyorum, bu da yönetimin düşüncesini ortaya koyar.

Elektronik markete gidip sd kart mı almışım senin için?
Bunu da nereden çıkardın?

Kamerayı söyleseydin başka firmaya para verip almazdın, depo kamera dolu. Dikkat et bak depo diyorum.
Sd kart için elektronik marketlere para verseydim bu işi yapamazdım.
Ayrıca harita sd kart ile yüklenmiyor, sd kart göndermeme gerek yok yani kimseye. Flash bellek ile yüklenebilir harita.

Cihazı hakkındaki sorunları da daha önceki cihaz alan arkadaşlardan öğrendiğim de koca bir yalan, ilk cihazı sana sattım.
Daha önce cihaz alan yok.

Ve sana da fabrikanın mühendisinin iletişim bilgilerini vermemem gayet normal, sorun olduğu zaman tabiki beni arayacaksın, kim kime mühendisin bilgilerini vermiş.

Kutu açılmış ve içinden kablolar alınmış, kargocular bu kutuyu açamaz, biz de açamayız. Kargoyu teslim etmeden açtırıp içinden kablo aldırmaz hiçbir kargocu.

Kutunun sizin orda açıldığı belli.

O şahin Doğan kablosu dediğin kablolar için 30 gün beklicem ben. Açmadıysan kutuyu kabloları nerede gördün? Ve cihaz 50 dolar değil, 150 dolar, senin zannettiğin alarm değil. 2 tane cihaz vardı 600 lira yapar. Medyakitin de kablosu kayıp. Medyakit de 1500 lira, 2100 lira yaptı mı?

Sen bana 30 liranın hesabını soruyorsun, diyorsun ki ben  senin kargo ücretini ödemek zorunda mıyım.
Ben sana soruyorum ben senin yüzünden 2100 liradan oldum ve 30 gün beklicem. Bunun hesabını kim verecek??

Kutu açık diyen, ben açmadım elimi sürmedim diyen de sensin, kutunun içinde kablo yok diyen de. Nereden biliyorsun kabloların olmadığını madem açmadın kutuyu??

Benim sana telefon ettiğim gün kutu açık dedin, ben sana kabloları sorunca da yok kablo kutuda dedin.

Arkadaşlar;

Hiçbir kargocu kutuyu açamaz, teslim esnasında da teslim etmeden de kutuyu açtırmaz, açtırıyor ise bile içinden kablo veya herhangi birşey alınmasına müsaade etmez, edemez. Kargo geldiğinde depodaki arkadaşların bu kargoyu açmaları içinden kablo almaları imkansızdır, ayrıca o kabloların ne olduğunu nereden bilecek bizim depocu. Neden alsın sadece o kabloyu, madem öyle cihazı alırdı.

Belli ki bu kargo bu arkadaşın orada açıldı, ve sonra bana gönderildiğinde içinde kablolar yoktu. Bu kablolar özel kablodur Türkiye'de yok.

şirket prosedüründen de çıkıp kendi kanaatimi kullanarak güvenip sıfır cihaz gönderdim, 2 tane cihaz bu arkadaşın elindeydi ve belli ki kutuyu ve işine yarar kabloları aldı.

Bu ciddi bir suçtur ve suçlamadır.

Ortadaki tüm herşey bunları gösteriyor.

Beni karalamaya çalışmanın bir anlamı yok.

Ben getirdiğim cihazların bugüne kadar olduğu gibi hep arkasındayım, en ufak sorun ile ilgilenirim sorun varsa çözerim.
Benden cihaz alan insanlar bunu gayet iyi bilir.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozz link' Alıntı:
Evet başka mail adresi ile üye oldum, çünkü yönetim tek taraflı. O kadar insan bişeyler yazıyor,
bana cevap hakkı doğuyor ama yönetim beni siliyor. Cevap veremiyorum, bu da yönetimin düşüncesini ortaya koyar.

Yönetim sizi zaten üyelere cevap vermeyin ve izinsiz cihaz satışı/tanıtımı yapmayın diye yasaklıyor. (ilk yasaklamanızı ben gerçekleştirmiştim)
Bu site sahibinden yada gittigidiyor değil, sadece araçlarımız hakkında bilgi alışverişi esaslı bir platform.
Eğer ticari amaçlarınız doğrultusunda satış yada tanıtım yapmak istiyorsanız yönetimin belirlediği sponsorluk şartlarını yerine getirmeniz gerekecektir.
Aksi halde yönetimin sizi yasaklamasında ve cihaz satışı yaptırmamasında ne gibi bir yanlış var?

Ayrıca Onur'a bizim cihaz satışı yaptığımızı ve o yüzden sizi ticari amaçlarımız doğrultusunda yasakladığımızı belirtmişsiniz. Bunu neye dayanarak söylediğinizi merak ediyorum?

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne yani şimdi sitede dolandırılan ve dolandırıcı mı var tam anlayamadım

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adam hala kutuyu sen açtın diyor ben kutuyu şirkette tesadüf gördüm diyorum... senin kablolarında benim işime yaramaz eger ben almış olsaydım sana cihazı bile göndermezdim elinde bana birsey gönderdiğine dair bir şey varmı yok dua etki ben senin gibi biri değilim telefonun no tuşuna basar kapatırdım sende bi bardak su içerdin....
zaten kutunu alıncaya kadar kedi gibiydin şimdi aslan oldun...
cin olmadan adammı çarpıyon senn
isteyen kişilere mailleride yolladım onlar daha iyi anlamışlardır.

sahtekarlık parayla değil....

ozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Yönetim sizi zaten üyelere cevap vermeyin ve izinsiz cihaz satışı/tanıtımı yapmayın diye yasaklıyor. (ilk yasaklamanızı ben gerçekleştirmiştim)
Bu site sahibinden yada gittigidiyor değil, sadece araçlarımız hakkında bilgi alışverişi esaslı bir platform.
Eğer ticari amaçlarınız doğrultusunda satış yada tanıtım yapmak istiyorsanız yönetimin belirlediği sponsorluk şartlarını yerine getirmeniz gerekecektir.
Aksi halde yönetimin sizi yasaklamasında ve cihaz satışı yaptırmamasında ne gibi bir yanlış var?

Ayrıca Onur'a bizim cihaz satışı yaptığımızı ve o yüzden sizi ticari amaçlarımız doğrultusunda yasakladığımızı belirtmişsiniz. Bunu neye dayanarak söylediğinizi merak ediyorum?

Öyle bişey demedim, arkadaş herşeyi yanlış anlıyor.
Sitede başka bir markanın da satış elemanı olabilir, sanırım beni bu yüzden siliyorlar dedim

ozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
adam hala kutuyu sen açtın diyor ben kutuyu şirkette tesadüf gördüm diyorum... senin kablolarında benim işime yaramaz eger ben almış olsaydım sana cihazı bile göndermezdim elinde bana birsey gönderdiğine dair bir şey varmı yok dua etki ben senin gibi biri değilim telefonun no tuşuna basar kapatırdım sende bi bardak su içerdin....
zaten kutunu alıncaya kadar kedi gibiydin şimdi aslan oldun...
cin olmadan adammı çarpıyon senn
isteyen kişilere mailleride yolladım onlar daha iyi anlamışlardır.

sahtekarlık parayla değil....

Onur ne kedi gibi olcam sinirlendirme beni kapat konuyu tamam ne yazıyosan yaz kime ne istiyosan yap.

ozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
ne yani şimdi sitede dolandırılan ve dolandırıcı mı var tam anlayamadım

Yanlış anlamayın
Ne anladığınızı merak ettim, dolandırılan ve dolandırıcı nedir, kimdir sizce?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozz link' Alıntı:
֖yle bişey demedim, arkadaş herşeyi yanlış anlıyor.
Sitede başka bir markanın da satış elemanı olabilir, sanırım beni bu yüzden siliyorlar dedim

Bende zaten ''yöneticiler cihaz satışı yapıyor'' olayına anlam verememiştim.  ::)
Ama olaya açıklık getirmemiz gerekirse forumumuzda başka bir markanın cihaz satıcısı da yok.
Tek resmi sponsorumuz Opel Yetkili Servisi Odak'tır.

Sizin yasaklanmanızın nedeni de önceki mesajımda da belirttiğim üzere sponsorluk şartları gerçekleşmeden ticari amaçla satış/tanıtım yapmak.
Normal şartlarda şu etapta da size yasaklama getirmemiz gerekir ama Onur'un mesajlarından sonra size cevap hakkı doğduğundan herhangi bir işlem yapmadık.
Cihazlarınız yada web siteniz/şirketiniz hakkında tanıtım yapmaya devam etmeniz durumunda diğer üyeliğinize uyguladığımız yasaklamayı bu üyeliğinize de uygulamamız gerekecek. Bu konuda da bilginiz olsun.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu an amerikadayım kendime android navi alabilirim 500 dolara buldum.sizce nasıl fiyatı ve bunu öneriyor musunuz?elimizde kalmasın sonra

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla ben alıcı olduğum için yaşadıklarımı iyi veya kötü olarak anlatıyorum. Yorumlarımda aynen bu şekilde hatta son yazdıklarımda bile. Ürünü karalamadım sayıcıyı tanımam kendim farklı ürün satmam bunları sadece ben yaşamadım alan arkadaşlar bu yazıları okusa eminim onlarda bu olaylardan bir kaçını yaşamıştır. Kürsat bey iyi olunca sorun yok eleştri alınca sorun var.