İçime Kurt Düştü OFF

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İçime Kurt Düştü OFF

Sercan.Sari link' Alıntı:
Memnuniyet anketini yollayan firmaya ama anketteki kimlik numarasını bilmeniz gerekiyor.
opvinfo@maritzresearch.co.uk
aracımı bir kaportacıya götürüp baktıracam.eğer başına bişe gelmişse mahkeme yolu gorünür.inşallah yoktur boyle bise

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımı alırken beni de ha geldı ha gelecek plakayı alamadık dıye 1 kac gun oyaladılar, aracı aldıktan sonra servıse gıderek boyasına bakılmasını ıstedım yanımda boyası ölçüldu 130-150 mıkron arasındaydı yanlıs hatırlamıyorsam bunlarda normal degerler.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizede aracı satan belki benim konuştuğum gevşektir.opel şu bu değil araç satan bir çok firma bu sahtekarlığı yapıyor güvenmeden arastırmadan almayın.araca baktığınız zaman boya damarlarında farklılık varmı bi kontrol edin.yansımadan bile anlarsınız atıyorum kapıya baktığınızda yolun yansımasında farklılık sezıyorsanız  boya değerlerini bi ölçtürün derim

O

oakyol

Bilgi Girilmemiş

Bence canınızı cok sıkmayın dediginiz olaya benzer olay benim basıma geldi. Borusan istinyeden aradılar aracınız hazır gelip alın dediler bende ataköyden atladım taksiye gittim. Satış danışmanımın yanına gittim direk daha merhaba derdemez kem küme başladı. Ben yanılmışım aracınız daha gelmedi ama tırda geliyor siz gidin yarın gelin dedi bende olmaz ben dünya yoldan geldım diyince ozaman bekleyin birkaç saate gelicek üstündeki balmumu temizleniyor. EEEEEEEE hani tırın üstündeydi. Neyse 12 saat bekledikten sonra aracı aldım ama orda calısan iki arkadaşta benimle birlikte kaldı yaklasık 7 saat boyunca satıstaki arkadasın kulagını cınlattık.
Oluyor boyle seyler yapıcak bısey yok

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
sizede aracı satan belki benim konuştuğum gevşektir.opel şu bu değil araç satan bir çok firma bu sahtekarlığı yapıyor güvenmeden arastırmadan almayın.araca baktığınız zaman boya damarlarında farklılık varmı bi kontrol edin.yansımadan bile anlarsınız atıyorum kapıya baktığınızda yolun yansımasında farklılık sezıyorsanız  boya değerlerini bi ölçtürün derim
çıplak gözle baktım pek bişe anlamadım çünkü rengi beyaz aracın anlamak biraz zor oluyor.hafta sonu işim olmazsa goturup baktıracam.aldıgım yerden iyice sogumaya basladım çünkü.kartel korumaya 150 tl demişlerdi bugun aradım gün istedim fiyat birden 200 oldu.sinirlendim kapattım.resmen dolandırıcılar.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oakyol link' Alıntı:
Bence canınızı cok sıkmayın dediginiz olaya benzer olay benim basıma geldi. Borusan istinyeden aradılar aracınız hazır gelip alın dediler bende ataköyden atladım taksiye gittim. Satış danışmanımın yanına gittim direk daha merhaba derdemez kem küme başladı. Ben yanılmışım aracınız daha gelmedi ama tırda geliyor siz gidin yarın gelin dedi bende olmaz ben dünya yoldan geldım diyince ozaman bekleyin birkaç saate gelicek üstündeki balmumu temizleniyor. EEEEEEEE hani tırın üstündeydi. Neyse 12 saat bekledikten sonra aracı aldım ama orda calısan iki arkadaşta benimle birlikte kaldı yaklasık 7 saat boyunca satıstaki arkadasın kulagını cınlattık.
Oluyor boyle seyler yapıcak bısey yok
Sanırım opelin en kötü yanı çalışanları.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım bu işler bayiden bayiye değişiyor. Benim arabayı aldıgım Aydın Surtaş opel bayisinde son derece ilgililerdi. Herhangi bi sebepten oraya gittigimde de her zaman ilgilenen birileri oluyor. Şu an için bi problem yaşamadım.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Sanırım bu işler bayiden bayiye değişiyor. Benim arabayı aldıgım Aydın Surtaş opel bayisinde son derece ilgililerdi. Herhangi bi sebepten oraya gittigimde de her zaman ilgilenen birileri oluyor. Şu an için bi problem yaşamadım.
Abi kesinlikle tüm bayiler kötü demiyorum ama Adanada 2 tane opel bayi var.biri onatça biri arpel.onatçadan aldım ben aracımı.adamlar 150 tl dedikleri kartel korumaya 1 hafta sonra 200 diyor.şaka gibiler.internette zaten 50 tlye satılıyor.ben indirim yapmalarını beklerken bir de zam yapıyor.bu adamlara nasıl güvenilir?

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zırtolar kartel korumayı sana hediye vermelerı gerektı bıde 200 fıyat cekıyolar.sende bilirsin adanada arpel bu konularda daha tecrübeli vede kalıtelı

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
zırtolar kartel korumayı sana hediye vermelerı gerektı bıde 200 fıyat cekıyolar.sende bilirsin adanada arpel bu konularda daha tecrübeli vede kalıtelı
kesinlikle oyle düsünüyorum artık ben de