İçime Kurt Düştü OFF

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda adana onatçadan aracını 0 halde alıp daha sonra tamponunun boyalı oldugunu öğrenen bir arkadaşın yazdığı mesajı gördüm ve şoke oldum.Çünkü ben aracımı teslim alırken benim başıma olaylar dizisi gelmişti.öncelikle olayı anlatayim size en iyisi buna bakarak bana bir akıl verin arkadaşlar...

Aracımı Adana onatçadan aldım.aracın siparişini verdim.1 hafta sonra saat 1 gibi telefon çaldı ve araç geldi şu an yıkamada paranızı odeyin dediler.saat 3 gibi aracımı teslim almaya gittim.paramı ödedim(kredi işlerini hallettim).hani aracım dedim araç ortada yok.tırda geliyor dediler.siz bana geldi dediniz dedim özür dileriz yanlış anlama olmuş dediler.aracınız yolda dedi satış müdürü.1 saate gelecek dedi.neyse bekledim 2 saat oldu yok.3. saatte sinirlerim fırladı.aracım nerde dedim aracınız yanlışlıkla mersine gitmiş dediler.2 saate gelecek dediler.isterseniz gidin yarın verelim dediler.yok almadan gitmem dedim.bekle bekle ve saat 8 oldu.yine sordum ARACIM NERDE diye.araç yanlışlıkla adana arpele gitmiş dediler.ulan(bu tepkiyi fazlasıyla hak ettiler) nasıl oluyor dedim.arpel tırın üstündeki kendi araçlarını indirecek oyle bize gelecek dediler.geceye anca alırsınız dediler ve gitmeye ikna ettiler.gittim sabah geldim aracımı aldım.

O gün hep bişeler oldugundan şüphelenmiştim.çünkü beni saat oglen 1 de aracınız geldi şu an yıkamada gelin alın diye aradılar saat aksam 9 olmuştu aracım daha adanada bile yoktu(onların dedigine gore).benim düşüncem(korkum) araç öğlen 1 de geldi de başına bir kaza gelip bir tarafları mı boyandı/değişti diye?Kafamızda dert olmasın diye 0 araç alıyoruz onda da düştüğümüz şüpheye bak.

biliyorum konuyu çok uzattım ama aldığım yer sabıkalı ve benim de başıma böyle bir olay gelmişken sizce aracıma birşey yapmış olabilirler mi?bunun için nereye gitmeliyim?araçta boya olup olmadıgını nasıl anlarım?

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İçime Kurt Düştü OFF

Yok fazlasıyla şüphecisiniz bence.. sanmıyorum. binde bir olur oyle seyelr. her gecıkmeyı kazaya yorarsak yandık :)

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tır yükleniş raporlarını keşke isteseydiniz içiniz rahatlıyabilirdi. Yada şöyle bir yol deneyin araç şase numarasından giden bayileri arayın belki raporları veya irsaliye şeklinde bir şeyler vardır.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aracımı almadan adana onatcayı aradı antalyada beyaz renk yoktu bunlardada bır tane varmıs neyse telefona gevsek bır satıs danısmanı cıktı benı ıkna etmeye calısıyor bana dıyorki baba yanında gelırken ıstedıgın kaportacıyı getır araca baktır ulan ne dıyor bu dedım sıfır arac alıyorum bana guven vermeye calısırken anında guvenımı yıtırdı o gevsek danısman.3 hafta bekledım hem aracım makyajlı hemde sunrooflu olarak antalyadan aldım. 

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
ben aracımı almadan adana onatcayı aradı antalyada beyaz renk yoktu bunlardada bır tane varmıs neyse telefona gevsek bır satıs danısmanı cıktı benı ıkna etmeye calısıyor bana dıyorki baba yanında gelırken ıstedıgın kaportacıyı getır araca baktır ulan ne dıyor bu dedım sıfır arac alıyorum bana guven vermeye calısırken anında guvenımı yıtırdı o gevsek danısman.3 hafta bekledım hem aracım makyajlı hemde sunrooflu olarak antalyadan aldım. 
satışçıları daha aracı tanımıyor.aracımda kapıları kitleyince otomatik olarak cam kapatma var mı dedim yok dedi.aracı aldıktan sonra denedim 3 saniye basılı tutunca kapatıyor camları.0 araç alıyoruz ciddiyetsizlik tavan.kartel koruma için fiyat istedim abi senin için son 150 olur dedi.piyasaya bi baktım 60-70 e taktıran bile var.bu adamlara nasıl güvenilir ki?

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

Opelden herşeyi beklerim benzer bi konu benim başıma geldi bayi ilgilenmedi bile aylar sonra Almanya ile görüşünce aradılar.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan.Sari link' Alıntı:
Opelden herşeyi beklerim benzer bi konu benim başıma geldi bayi ilgilenmedi bile aylar sonra Almanya ile görüşünce aradılar.
sizin başınıza ne gelmişti ve ne yapmıştınız?

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

sallierim link' Alıntı:
sizin başınıza ne gelmişti ve ne yapmıştınız?

Benim tamponumda kaportaya göre boya farklı var ön sağ taraf krem rengi yani fabrikasyon boya hatası var.

Bayiye gittim max 3 gün içinde dönüş yaparız dediler. Aramadılar sinirlendim Opel Türkiye ile konuştum 2 gün sonra bayi aradı bişey yapamayacaklarını söylediler. Almanya ile görüştüm 1 hafta sonra tekrar bayi aradı boyayalım dedi boyatmadım öyle duruyor. Almanya Opel ile baya baya Mail arkadaşı oldum sürekli mail atıyorum sürekli ilgilenicez diyolar bayide sürekli beni arayıp boyayalım diyor gene kabul etmiyorum :)

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fabrikayamı meal atıy onuz? yada nerye atıyonuz ? teşekkürler..

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

batu link' Alıntı:
fabrikayamı meal atıy onuz? yada nerye atıyonuz ? teşekkürler..

Memnuniyet anketini yollayan firmaya ama anketteki kimlik numarasını bilmeniz gerekiyor.
opvinfo@maritzresearch.co.uk