REİS Ankara Serviste Aracıma Hasar Verdi - Desteğinize İhtiyacım Var

godek1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun katdeşim,hakkını sonuna kadar ara.elimizden geldiğince forumlarda paylaşalım.birlikten kuvvet doğar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son netice nedir merak ettim doğrusu?

thugslife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aracımı reis oto dan aldım daha ilk bakımına gitmedim, bana işini doğru yapan bir firma gibi gelmiyor, bu yazdıklarınızdan sonra bakım için farklı bir servise gideceğim konunun takipçisiyim.

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun kardeş.Aklını kurcalamak istemem ama biz de 2001 yılında aldığımız Fiat Marea'da kötü bir olay yaşadık.(Konu biraz çetrefilli,sol arka kapısı değişen, ön kaputu boyalı çıkan ve 2 yılda komple solan bir araçtı) Ciddi mesafeler aldıktan sonra benim tayinim çıktı ve araç babamın olduğu için takip etmesini istedim. Bir gün servisten çağırıp bilirkişi aracı inceleyecek gelin demişler.Babamı bekleme odasına alıp aracı kaporta bölümüne indirmişler.1 saat sonra işlem tamam gidebilirsiniz demişler.Araç servisten çıktıktan sonra büyük bir kaza geçirdi.Babamın iddiası şu ki; "Servisten çıktıktan sonra frenler iptaldi duramadım" bu korkunç bir şey maalesef...Lütfen benzer bir senaryo yaşanmaması adına dikkatli davranın... Tekrar geçmiş olsun...Ayrıca ben hem kendim hem de arkadaşlarım için Ankara'ya gelip bir sürü 2.el opel aldım.Her defasında da REİS'te ekspertiz yaptırdım.Belki komik gelebilir ama bundan sonra benim param onlara kısmet olmaz sanırım :(

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
neysekı ankarada gittiğim yetkılı servısım ılgılı alakalı duzgun ınsanlar :)yetkılı servısınızı ıyı secın;) olayada gelınce oncelıkle gecmıs olsun ve kesınlıkle gerı vıtes yapmayın olmadı bır tuketıcı hakem heyetı avukatı ıle falanda gorusun derım ben