yetkili servisteki yapılan yanlış işlem hakkında..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Aracımı çalıştırın, ben bu serviste yaptırmam diye diretin. Onlarda efendim %20 indirim yapacaz, şunları yapalım diyecekler. Siz de sizin yapacağınız işe güvenim yok, o bu şu, istemiyorum diyin, en dip fiyatı görün. Gene de yaptırmayın bence, özelde her türlü yarı fiyatına çıkar.

bwbdepor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam büyük geçmiş olsun zor bi durum..kesin bunlar içeride başka bi şey yaptılar arabaya..yada şöyle diyeyim girişte aracın km falan yazıldımı..normal de olması gereken bi şey ama...

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

caferfidan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yasadigim sorunla ilgili genel mudurlukten cuma gunu bana donus yaptilar. Bolge mudurlugune musteri memnuniyeti acisindan arizanin giderilmesi talebinde bulunmuslar. Pazartesi gununu bekliyorum simdi. Muhtemelen bana donus yapacaklar. Sizce ne yapmam gerekiyor?

hocam büyük geçmiş olsun zor bi durum..kesin bunlar içeride başka bi şey yaptılar arabaya..yada şöyle diyeyim girişte aracın km falan yazıldımı..normal de olması gereken bi şey ama...

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tabi giriste km yazildi. Yakit deposunda ne kadar yakt oldugu falan yazildi. is emri belgesi var elimde...