Corsa C Cruise Control ( Hız Sabitleyici )

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel Servislere Gitmeyi Denedinizmi?

bir tanesine telefon ile sordum yaparmısınız diye, daha önce yapmadık ama deneriz dedi, peki fiyat dedim. 70 tl dedi. yetkili servislerde bile fiyat daha düşük olduğu için gitmedim.

açık söylemek gerekirse biraz bilgi gerektiren bir iş olduğu için bu işi daha önce yapmış bir özel servis olması tercihimdir. şurdanmıydı, burdanmıydı diyen servisler kurcalarken başka bişeyleri halletmelerinden korkuyorum.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir tanesine telefon ile sordum yaparmısınız diye, daha önce yapmadık ama deneriz dedi, peki fiyat dedim. 70 tl dedi. yetkili servislerde bile fiyat daha düşük olduğu için gitmedim.

açık söylemek gerekirse biraz bilgi gerektiren bir iş olduğu için bu işi daha önce yapmış bir özel servis olması tercihimdir. şurdanmıydı, burdanmıydı diyen servisler kurcalarken başka bişeyleri halletmelerinden korkuyorum.

abi ben bu muhabbeti 1 yıl kadar önce yapmıştım. istanbuldan bir özel servisti galiba buradan yazıştım. bana bayağı tarif etti kafam atarsa gelirim dedim gel yapalım demişti. o zamanlar bi deftere yazdım ismini felanda defter uzakta 3-5 gün içinde yaptırmazsan bildiririm.

phdserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da bu işi yaptırabileceğimiz makul fiyatlı bir servis var mı? Opis takamıyoruz dedi.

e7e6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar

beyler benım aracım 1.7 dtı su c.c. ısını arastırıyorum ama bılgılı arkadaslar varsa malum bızım servıslere pek bı guvenım yok motor kodu y17dt0071 dıe baslıo bu araca c.c. olurmu ılgılenıp cevap veren veremeyen bılen bılmeyen herkese cooook tesekkur edıorum sımdıden ...

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce başka bir konu altında tartışıldı bu. Maalesef 1.7 lere olmuyor.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
neden en güzel şeyler 1.7lere olmazki sanki :( :D

yua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilginiz olsun diye buraya yazmak istedim. Nette biraz araştırdım herkes farklı birşeyler söylemiş. Bugün Eskişehir Opel ( Alpata ) servisini aradım. Cruise Control taktırmak istiyorum dedim , senin aracına olurdu olmazdı bir ton laf söylediler ( Motorda o özelliğin olup olmaması ). Olursada 250tl tutar dediler.
1 saat kadar önce Balıkesir de servise gittim sordum tanıdık usta , biraz bekle bakarım dedi daha sonra bilgisayarın dilini ingilizceye çevirip araca bağladı. 2004 corsa c essentia model aracımda hız sabitleyici mevcut. Sadece aktifleştirdi okadar...

Hiçbir şekilde tesisat çekilmesine gerek yokmuş. Sadece kol almak kaldı.
Kol fiyatını öğrendim. 160tl. Sahibinden.com'da bir arkadaş satıyor 250 tl yazmış. Nasıl iştir anlamadım =)
Edit: Arkadaşlar sahibinden.com'da satılan ürün tüm ekipmanlarıyla beraber satılıyormuş. Ben sadece kol fiyatını söyledim. Mustafa abiyle özelden konuştuğumda detayını bana anlattı. Benim bu söylediğim sadece kol fiyatı. Debriyaj müşürü vs vs hiçbirisi içerisinde yok. Yani cc kol + işçilik vs yine Mustafa abinin dediği fiyata geliyor.

opel odak bu konuda işimizi çözmüştü ...