Vectra c cruise control düğmesi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar vectra c lerde malum cruise control devredısı kalma bazen devreye girmeme sorunu icin arastırdım biraz ama bir sonuca varamadım.sinyal koluna kontak spreyi sıktım ise yaramadı wd 40 sıktım ertesi gün %70 lik bir düzelme oldu simdilik.debriyaj şalteri basmıyor olabilir ihtimalide aklımda ama wd 40 dan sonra baya düzeldi o yuzden debriyaj şalterini eledim suan icin.sizce koldamı temassızlık var yoksa şalteri değiştireyim mi ya da kolu
Not: sadece kolun ı tuşuna bastığımda bazen devreye girmiyor ve hız artirmak istedigimde ı tusuna basarken sistem kapanıyor.r ve o tuşunda hic sorun yok gayet normal calisiyor yani en belirgin sorun ı tuşu gibi gorunuyor.tecrübesi olan biri varmı bu konuda teşekkür ederim

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizdede üstteki tuşa basınca çoğunlukla devre dışı bırakıyor. Nadir olarak da hız artırıyor. Alttakine basarak sadece bulunduğum hıza sabitleyebiliyorum. Çözebilmiş değilim karışık.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bizdede üstteki tuşa basınca çoğunlukla devre dışı bırakıyor. Nadir olarak da hız artırıyor. Alttakine basarak sadece bulunduğum hıza sabitleyebiliyorum. Çözebilmiş değilim karışık.

wd40 ı sıkarken aynı anda dugmeye surekli basın cekin iyice içine alsın wd40 ı. bunu bi kaç kez uygulayın tamamiyle çözülüyor sorun ama wd40 da sanırım içeride yaya yada plastik aksamın sertlesmesine neden oluyo gibi. alt taraftaki uzun tus basıp cekince bazen iceride kalmaya basladı benim arabada

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu debriyaj şalteri nerde ? benim arabada hiç çalışmıyor...