Corsa C Cruise Control ( Hız Sabitleyici )

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben taktırdım...3 ay fln oldu...kullanılanlar sınyal kolu debriyaj müşürü tesisat çekıldi...ben gittim sadece kol takılacagını düşündüm çünkü çogu arkadasımız tesısatın hazır oldugunu söledı...bende bıraktım daha sonra öğrendım kı tesisat yokmuş...tesisat cekıldı ..olaya sinirlendim irdelemedim...debriyaj müşürü olayıda şöle oldu...

direksiyon simidini pedala bagladıgımız kilit ile kilitlememi yaptım...aracın azcık sola gitmesi gerekiyordu hafıf dıreksıyonu cevırdım pedal geldi ama çok az cevırdım...o sırada müşür kırılmış

bana eskı müşürü verdiler değişim o sebepten sağlandı...

müşür vites geçişlerimi barız rahtlattı..önceden kemıklı gecıyordu...babamda da aynı aractan var yag gıbı vıteslerı vardı benımkı neden öle degıl dıyordumkı benımkıde düzeldi

toplamda 270 fln tuttu...müşürü dısardan ben 40 tlye aldım

çok memnunum güzel bişey...

DJnonstop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bu olay benım kafama acayıp yattı henuz baktırmadım tesısat var mı dıye ama yoksada artık ALLAH ne verdıyse yaptıracam gözü kararttım yani.. :D

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptırabilirim? 2004 corsa van 1.3 cdti oluyorsa tabii

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Denizli'nin neresinde peki bu söylediğiniz fiyat:confused:
Otomatın verdiği fiyattı bu araç easytronic olduğu için sadece kalo tesisatı,kol ve işçilik olarak verdiler fiyatı ;) 1.3 aracınız varsa sorun olmaz benim aracın beyni kabul etmiyor C.C. yi oradaki elektirikçi kendi 1.3 combosuna uygulamış zaten biliyor sigmayada sorun derim ben sormadım ne kadara uyguladıklarını ..

Son düzenleme:

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatın verdiği fiyattı bu araç easytronic olduğu için sadece kalo tesisatı,kol ve işçilik olarak verdiler fiyatı ;) 1.3 aracınız varsa sorun olmaz benim aracın beyni kabul etmiyor C.C. yi oradaki elektirikçi kendi 1.3 combosuna uygulamış zaten biliyor sigmayada sorun derim ben sormadım ne kadara uyguladıklarını ..
Bilgiler için teşekkürler. Sigmaturk'ün verdiği fiyat 200 civarı. Aynen bahsettiğiniz kol, işçilik ve kablo tesisatı için istedikleri fiyat...Arada 50 lira gibi bir fark var.

hakki_selvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işi detaylı bir şekilde yapan ve resimle anlatan bir arkadas varmıdır , biraz elektrik becerim vardır. bende yapacagım. ankarada yaptıran varmı, buluşup beraber yaptıralım. iyi aksamlar

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgiler için teşekkürler. Sigmaturk'ün verdiği fiyat 200 civarı. Aynen bahsettiğiniz kol, işçilik ve kablo tesisatı için istedikleri fiyat...Arada 50 lira gibi bir fark var.
Sizin araç otomatik mi yoksa manuel mi? Eğer manuelse müşür filanda dahil oluyor belki o yüzdende farklı fiyat vermiş olabilirler..