Corsa C Cruise Control ( Hız Sabitleyici )

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin araç otomatik mi yoksa manuel mi? Eğer manuelse müşür filanda dahil oluyor belki o yüzdende farklı fiyat vermiş olabilirler..
Aracım manuel, müşür var dediler, söyledikleri sadece kablo çekim ücreti ve kol fiyatı...

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelgm den fiyat istedim ürünü siteyede eklediler ben görüştükten sonra fiyatı 135 lira arkadaşlar orj ürün

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pazarlık sünnettir:) Neden olmasın karın olduğu her yerde pazarlık da vardır. En büyük örnek, arabaların farklı bayilerden farklı fiyata alınması gibi. Sistemden indirim oranlarını ayarlayabiliyorlar. Geçen baktım:))

Bunu bilmiyordum. Br arkadasımla sohbet ettik iyi niyet indirimi bile varmış arkadaşlar...

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar istanbul da corsa c cdti 2006 aracıma tech2 yada op-com ile cruise controlu aktif edebilecek bir yer tavsiye edermisiniz ?

2 tane yetkili servise gittim. olmuyor, neden olduğunu da söyleyemedi. menüde seçenek çıkıyor ama kaydedemiyormuş. diğeri ise tech2 nin güncellenip ingilizce yada almanca versiyonunun yüklenmesi gerentiği türkçe versiyonda yapılamadığını söyledi. güncelleme uzun sürdüğü için o da olmadı. ilk serviste de menü türkçe idi. belkide o yüzden olmadı.

her neyse bildiğiniz bir yer varsa bunu yapabilecek lütfen paylaşınız. teşekkürler.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar hala 1.3 e c.c. takamıyorlarmıymış gitsinler dükkanı kapasınlar yaw :D

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel Servislere Gitmeyi Denedinizmi?