Corsa C Cruise Control ( Hız Sabitleyici )

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksel'in fiyatı ben biliyorum ya =)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 de olur neden olmasın ;) ben hesabıma uyarsa alırım değilse normalde yaptırma gibi bi niyetim yok...listeyi yaparken 1 kişi eksik yazarsınız benim adımın yanında belki yazar :D nolacak sanki :)

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde servise gittiğimde aracımı kontrol edin bana bir iyilik yapın dedim.(aracım corsa 2006 cdti essentia) Aracın altından girdiler üstünden çıktılar, tech 2 yi bağladılar. beyin kabul ediyor ancak beyine kablo çekilmesi lazım dediler, yarım gün kalsın hallederiz dediler tabii ki o kadar zamanım olmadığı için geldim. Fiyat olarak da kol için 125 TL, kablo çekimi için de bi 75-80 civarı fiyat çektiler. İstesem 200 TL ye takacaklardı. Ancak kablo var mı yok mu bilmediğim için uyutmuş da olabilirler :D Ama servisin söylediği üzere aynı cins ve modeldeki araçlarda bile farklılık olabiliyormuş.

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde servise gittiğimde aracımı kontrol edin bana bir iyilik yapın dedim.(aracım corsa 2006 cdti essentia) Aracın altından girdiler üstünden çıktılar, tech 2 yi bağladılar. beyin kabul ediyor ancak beyine kablo çekilmesi lazım dediler, yarım gün kalsın hallederiz dediler tabii ki o kadar zamanım olmadığı için geldim. Fiyat olarak da kol için 125 TL, kablo çekimi için de bi 75-80 civarı fiyat çektiler. İstesem 200 TL ye takacaklardı. Ancak kablo var mı yok mu bilmediğim için uyutmuş da olabilirler :D Ama servisin söylediği üzere aynı cins ve modeldeki araçlarda bile farklılık olabiliyormuş.

evet hocam doğru söylüyorsunuz. Farklılık olabiliyormuş fakat biz kol için en uygun fiyatta alalım diye birlikte olalım diyoruz =)

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet hocam doğru söylüyorsunuz. Farklılık olabiliyormuş fakat biz kol için en uygun fiyatta alalım diye birlikte olalım diyoruz =)
Aslında söylemek istediğim serviste, 3 yaş indirimiyle, siteye göre biraz daha ucuz olması ama toplanırsak opelgm'de neden daha ucuza olmasın:)

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce opel odak ı aradım. cc sinyal kolu 160 TL + Tesisat (x45 ten çekilen kablo) 85 TL fiyat aldım. Opelclubcard okutulduktan sonra indirim verirse eğer %25 indirilmi 190 TL civarında fiyat verdiler.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok fiyat vermişler yaw bana denizlide 150tl ye takacakladı tabi arabaya olsaydı ellerindeki c.c. kolunda 37 tl diyorlardı yanlız :)

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde opel erdemiri aradım. onlar da cc koluna 160 TL ve işçiliğe (tesisat + tech2) kabaca 100 TL fiyat verdiler. % 25 indirim uygulanacak. 200 TL ye falan geliyo orda.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa bey sizin sahibinden.com daki ilanınıza göre siz bu işi yapıyor yada yaptırıyorsunuz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...yumlu-orjinal-hiz-sabitleyici-32870429/detay?

bilgi verirmisiniz ?

ben yaptırıyorum ve bana 20 lira para kalıyor yalan yok taksit imkanımda var ben cruise controlu ilk yapanlardanım. ve yetkili servisler daha ne olduğunu bilmeden ben geziyordum. türkiyeyi tur attığımda bütün serbvislere gittim hatta kayıtlarım bile var yapamadılar bıraktılar hemde 1 iş gününde