android tabanlı cihaz taktıranlar

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: android tabanlı cihaz taktıranlar

Bende bir haftadir kafalik monitörleri inceliyordum, çok güzel bir kactane de buldum.. Ama hüsran bizim kafaliklarin sökülmediğini öğrendim, kaldim yine seyyar kafalik monitöre :)

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetkurtarıcı link' Alıntı:
Bu benim çektiğim video:
astra j android double din

Kafalık da aldım gayet memnunum. Çeşitli videolar var aynı cihazla ilgili.
Bu cihaz gayet iyi. Diğeri ise Necvox marka, başka yok Türkiye'de satan. Necvox'un cihazı, direksiyon kumandasını bile çalıştırmıyormuş. Bizim arkadaş illa Necvox alıcam dedi, gitti aldı 1700 lira para verdi, o kadar bekledi, arabayı bıraktı arabayı söktüler uğraştılar, cihazda hiçbirşey düzgün çalışmıyormuş, radyosu, direksiyon kumandaları, klima gösterge paneli, araç config ayarları hiçbirşey çalışmıyor. Necvox'tan uzak durun derim.

Site yönetimi link vermemizi yasaklıyor, özelden yazarsanız benim cihazı aldığım yeri paylaşabilirim.
Videoda kablosuz a tıklıyorsunuz fakat bir tepki yok kablosuz modulu olmadığı içinmi yoksa bir sorunmu var ?

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nasil tepki yok?
Ağa baglandi yaziyor dikkatli izleyin. İlerleyen bölümlerde de internete baglaniyorum zaten.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ahmet bey cihazı çok beğendim özelden bana da  fiyat ve satan yer hakkında bilgi verir misiniz? Bir kaç sorum var size: torbidoyu actıgınızda o kablo karmaşasıda neydı öyle? aracın orjınal usb  girişi iptal mi ediliyor , araç ayarları menüsündeki tüm başlık ve özellıkleri aynen bulabilecek miyiz? bluetoothumuzda bir problem yaşar mıyız? Bu uygulama aracın orjinalliğini bozup sorun yaşama olasılığını arttırır mı? Biraz daha bekleyıp bu teknolojının oturmasını beklemek daha mı mantıklı ? Teşekkür ederim.

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
  Ahmet bey cihazı çok beğendim özelden bana da  fiyat ve satan yer hakkında bilgi verir misiniz? Bir kaç sorum var size: torbidoyu actıgınızda o kablo karmaşasıda neydı öyle? aracın orjınal usb  girişi iptal mi ediliyor , araç ayarları menüsündeki tüm başlık ve özellıkleri aynen bulabilecek miyiz? bluetoothumuzda bir problem yaşar mıyız? Bu uygulama aracın orjinalliğini bozup sorun yaşama olasılığını arttırır mı? Biraz daha bekleyıp bu teknolojının oturmasını beklemek daha mı mantıklı ? Teşekkür ederim.

Hocam torpidoda 1 ipod-iphone için kablo var, şarj edebiliyorsunuz ve müziklerinizi cihaza aktarıp dinleyebiliyorsunuz.
1 wifi-3g kablosu var, wifi dongle veya 3g modem ile internete bağlanabiliyorsunuz
1 de usb flash bellek kablosu var, bu kabloyla da flash belleğinizden film, müzik dinleyebiliyorsunuz. Usb çoklayıcı desteği var, yani 3-4 usb'yi bu kabloya takıp aynı anda kullabailirsiniz, bu güzel bir artı.

İsterseniz ipo-iphone kablosunu taktırmayabilirsiniz.

Bluetooth sorunsuz bağlanıyor, rehber aktarımı var, diğer cihazlardaki gibi gelen aramalarda sadece numara görünmüyor, arayan kişinin ismi ekranda çıkıyor, bu ciddi bir artı, ve telefonunuzdaki müzikleri wireless cihazdan dinleyebiliyorsunuz, bu da gayet güzel.

Config ayarları birebir ekranda görünüyor, buradan o ayarlar menüsüne erişebiliyorsunuz, bu da gayet başarılı.
Ve cihazda birçok ayar var, mesela kafalık monitörü taktırdım ben. cihazdan sol kafalıkta ne izleneceği, sağ kafalıkta ne yapılacağı, bağımsız veya bağımlı olarak çalıştırılabileceği menüsü falan var.

Cihaz baya iyi, bazı arkadaşlar neden android 4.0 veya 4.1 değil diyorlar, bence hiç gereği yok. Araçta kullanacağınız uygulamalar zaten belli obd2 porta bağlanıp araç beyin bilgilerini, arıza bilgilerini görebiliyorsunuz. Uygulamanın adı Torque. ֖ne kamera bağlarsanız, öndeki traikteki araçların mesafesini ölçen, sollama yardımı yapan uygulama var, onu indirip kullanabilirsiniz. Yani 4.0'da kullanabileceğiniz bu araçta ve cihazda birşey yok.

Ben android'çiyim yıllardır kullanıyorum.
Bu cihaza sahip olmak bence çok zevkli

astra76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Internette arastirirken once S100 buldum. Gorsellik ve ozellik olarak gercekten hatiri sayilir bir cihaz. Arac ile %100 uyum sagliyor. Fakat tek olumsuz gibi gorunen yani Android olmamasi. S150 ise Android barindirdigi icin bir adim onde duruyor. Fakat benim kafama takilan soru, bildiginiz gibi android tabanli cihazlar belirli bir sure kullandiktan sonra bellek sorunu yasayabiliyorlar. Telefonlardan ornek vermek gerekirse zamanla yavaslamalar oldugu kesin. Android tabanli cihazlari kullanan arkadaslardan ricam ilk aldiklari gun ile simdiki arasinda cihazlarda herhangi bir kasilma, yavaslama veya hafiza sorunu oldumu. Eger boyle bir sey olduysa cihazlarda hafiza bosaltma ozelligi varmi. Bilgilendirebilirseniz memnun olurum

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cuma kısmetse sipariş veriyorum bende.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı şekilde ben de alabilir miyim?

Necvox editionlara uymuyormuş buna ben de şahit oldum. Android olanı!