Yokuş kalkış desteği

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
bilemiyorum 16 da yazıyor aslen 17ler.
Aşağıdaki uyarı da var, configuratör de. Ama donanım sayfasında 17 yapısal yazıyor. 17 lastikler 16 ya göre ciddi pahalı. Ben 16 ya düşebilirdim astra j de

Jantlar
16" Alaşımlı Jantlar
16" Kapak Jantlar sadece bazı motorlarla sunulmaktadır
17 " Yapısal Jantlar sadece bazı motorlarla sunulmaktadır

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilemiyorum 16 da yazıyor aslen 17ler.
Aşağıdaki uyarı da var, configuratör de. Ama donanım sayfasında 17 yapısal yazıyor. 17 lastikler 16 ya göre ciddi pahalı. Ben 16 ya düşebilirdim astra j de

Jantlar
16" Alaşımlı Jantlar
16" Kapak Jantlar sadece bazı motorlarla sunulmaktadır
17 " Yapısal Jantlar sadece bazı motorlarla sunulmaktadır

Öylede ben donanım seçtiğimde o zaman alaşımlı jant yerine kapak jant yazması lazım. corsalarda o şekilde yazıyor ama astralarda opsiyon listesinde bile görünmüyor gerçekten çok garip geldi bana... arabayı servise götürdüğümde inceleyeceğim o kadar fazla donanıma sahip araçta alaşım jant olmaması garip gerçekten.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Öylede ben donanım seçtiğimde o zaman alaşımlı jant yerine kapak jant yazması lazım. corsalarda o şekilde yazıyor ama astralarda opsiyon listesinde bile görünmüyor gerçekten çok garip geldi bana... arabayı servise götürdüğümde inceleyeceğim o kadar fazla donanıma sahip araçta alaşım jant olmaması garip gerçekten.

fazla donanım derken? Edition da; Far, Yağmur sensörü, Sis farı, oto kararan iç ayna, ışıklı makyaj aynası, iç ambians aydınlatma,usb vs. bile yok ki. Güvenlik donanımı+araç var sadece.

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracındaki 17” yapısal jant. Git bak üzerindeki KAPAK. Aynı bu mesaj gibi. Ayrıca 2700tl fark verip alüminyum alaşım jant aldıysan da güleriz hep birlikte. O farka Enjoy seçilirdi. Üzerindeki jantı alaşım sandıysan yazık üzüldüm. Daha Aracının Astra J olduğunu bilmiyorsun, sonra "aldığım arabayı bilmiyor muyum" diyorsun. Bildiklerin ortada :maden: :maden: :maden: :maden: Her arkadaş doğru konuşacak diye bir şey yok. Ayrıca hiçbir kimse de aracım edition ve hsa var dememiş, ben ne konuşacağımı iyi biliyorum da sen nerenden okuyacağını bilemiyorsun sanırsam.

Her kim en boş donanımı alıp Hsa beklerse, ARABADAN ANLAMIYORDUR. Bu Audi de de böyle, Porsche da da, Mercedes de de. Hiç birinde en boş donanımda Hsa YOK. Anlamamak ayıp değil, sen anlama cahilsin, bilmiyorsun, anlamıyorsun, 3 lira verip 33 lira özellik bekleyenlerdensin diye seni ezmeyiz, üslubumuzu bozmayız, alay etmeyiz, hor görmeyiz, açıklayarak yardımcı olmaya çalışırız. Biz bu ayağız, peki sen ne ayaksın? Bunun ezikliği içinde terbiyeni bozan ayak mı? Sakın yanlış düşünme bu tavır ve sorularına içimizden gülmüyor veya üzülmüyoruz. Bugün varsın, yarın bir ban ile yoksun. Amaç birşeyler öğrenebilmen, bilgilenebilmen. Üzülme olan olmuş.

Tapatalk ile foruma bağlandığımdan olacak ki bu mesajına dikkat etmemişim, geç cevap yazmam o yüzdendir.
Kendine yakışanı yapmışsın, saygı veya benzerinden yoksun olma durumunu pekiştirmek için bu şekilde bir üslupla yazmaya gayret ettiğini düşünüyorum ama napacan mecbur seninde elinden gelen bu.

Elbetteki öğrenmenin yaşı yok aklım elverdiği sürece ne lazımsa öğrenmeye devam edeceğim, bu araba olur veya başka bir konu olur.
2700 tl fark verdim diyerek seni Güldürmek isterdim ama üzgünüm, sadece 500 tl fark verip 46.000 yerine 46.500 tl ye 1.6 yeni Astra Edition aldım. 500 tl fark 17" alaşımlı jant + sis lambası + Bloototh telefon bağlantısı özelliği içindir.
Arabayı alırken yokuş kalkış desteği de olacak diye, olur inşallah diye ne beklentim oldu nede hiçbir mesajımda benim böyle beklentim vardı beni kandırdılar gibi söylemim oldu. Beklentisi olan birisiymişim gibi göstermeye çalışma. Zaten adamlar en baz aracına birdolu özellik eklemişler daha birkaç yıl öncesine göre kıyaslarsak hele.
Hiçmi haklı olduğun konu yok elbette var yeni arabamın modelinin J olduğunu bilmiyordum. Ruhsatta da Modeli P-J yazıyor, sağolsun bu forumdaki bir arkadaş sayesinde öğrendim.

Sanada bundan sonra bir cevap yazmayacağım, umarım sende öyle yaparsan memnun olurum.
Bir çok konu var forumda okuyorum oldukça seviyeli, bu seviyeyi düşüren olmak istemiyorum.
Konuyu okuyan arkadaşlar için de üzgünüm boş yere zamanlarını çalmış olduğum için.

Herkese iyi forumlar...

suat35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j lerde var ve mumnunum