Yeni Astra 1.6 Dizel 136 HP Sport Aracım Geldi

DIABLOS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ;

Öncelikle aranıza yeni katıldım. Aracım cumartesi günü bayiye geldi ve yarın teslim alacağım. Aklıma takılan bazı sorular var yardımlarınızı bekliyorum.

1 ) Aracım stil paketli ve İntellilink 600 sistem var. Bu sisteme Navigasyon eklenebiliyor mu? Yazılım ile yada farklı şekilde.
2 ) 2014 modeller de stil pakette geri görüş kamerası var. Ön görüş kamersını nasıl taktırabilirim.
3 ) Cosmolar da olan iç kapı kolu kırmızı aydınlatmaları Sport model de nasıl yaptırabilirim.
4 ) AFL Tipi far taktırabilirmiyim yada en azından mercekli bi-xenon far taktırabilirmiyim.

Yardım ve vereceğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Astra 1.6 Dizel 136 HP Sport Aracım Geldi

DIABLOS link' Alıntı:
Merhaba ;

Öncelikle aranıza yeni katıldım. Aracım cumartesi günü bayiye geldi ve yarın teslim alacağım. Aklıma takılan bazı sorular var yardımlarınızı bekliyorum.

1 ) Aracım stil paketli ve İntellilink 600 sistem var. Bu sisteme Navigasyon eklenebiliyor mu? Yazılım ile yada farklı şekilde.
2 ) 2014 modeller de stil pakette geri görüş kamerası var. Ön görüş kamersını nasıl taktırabilirim.
3 ) Cosmolar da olan iç kapı kolu kırmızı aydınlatmaları Sport model de nasıl yaptırabilirim.
4 ) AFL Tipi far taktırabilirmiyim yada en azından mercekli bi-xenon far taktırabilirmiyim.

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz ve aracınız hayırlı olsun. Bu forumda bu yazdıklarınız ve yazacaklarınız pek çok soruya cevap bulabildiğinizi ilerleyen saat ve günlerde göreceksiniz. Forumdaş arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır. Ancak 1.6 dizel araçlar henüz yeni ve bu aracı kullanan fazla yok aramızda. Bildiğim kadarıyla bir kaç kişi. Ancak sorduklarınızın bazıları ortak astra soruları olduğu için kolay cevap bulacaksınızdır: Ancak İntellilink 600 sistemi hakkında ne kadar net bilgi alabilirsiniz göreceğiz. Tekrar aracınız hayırlı olsun, son derece isabetli bir seçim yapmışsınız. Aktif forumlar dilerim.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee yeni aracınız hayırlı olsun.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee Allah düz bastırsın :) izlenimlerinizi beklerim :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opelsızasla aılesıne hoşgeldın arkadaşım yenı aracın da hayırlı olsun bıde ısmını fılan oğrenseydık ona gore ısmınle hıtap ederdık sana mesela sol taraftakı bolume ısmını yazabılırsın

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun, umarım benimkide haftaya gelir artık  ::)

DIABLOS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araca ait fotoları atmak istedim ama 400 kb sınırı varmış.

En kısa zamanda araç ile ilgili izlenimlerimi aktarmaya çalışacağım.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DIABLOS link' Alıntı:
Merhaba ;

֖ncelikle aranıza yeni katıldım. Aracım cumartesi günü bayiye geldi ve yarın teslim alacağım. Aklıma takılan bazı sorular var yardımlarınızı bekliyorum.

2 ) 2014 modeller de stil pakette geri görüş kamerası var. ֖n görüş kamersını nasıl taktırabilirim.

Hayırlı olsun ,  welllcommee. ön görüş kamerası ve bi xenon far için  opel odak servisinde tarık beye mutlaka danışın bunlar uygulanabilir fakat AFL far sonradan malesef takılamıyor.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada kapı kollarına led yapılabilir.