Yeni Astra 1.6 Dizel 136 HP Sport Aracım Geldi

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Astra 1.6 Dizel 136 HP Sport Aracım Geldi

resimleri hizliresim.com a yükleyip  ordan "forum linki" olan linkleri buraya yapıştırırsanız fotoları görebiliriz.hoş geldiniz

DIABLOS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
resimleri hizliresim.com a yükleyip  ordan "forum linki" olan linkleri buraya yapıştırırsanız fotoları görebiliriz.hoş geldiniz

thnxx işte benim beyaz meleğim

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/QXQNrj.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/rLEpPP.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/ydV1BN.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/9XGAM8.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/RyQNmn.jpg[/img]

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, çok güzel görünüyor gerçekten.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Masallah araciniz cok guzel hayirli ugurlu olsun insallah Allah kazasiz belasiz binmek nasip etsin ayrica opelsizasla ailesinede hosgeldiniz

DIABLOS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
Masallah araciniz cok guzel hayirli ugurlu olsun insallah Allah kazasiz belasiz binmek nasip etsin ayrica opelsizasla ailesinede hosgeldiniz

thnxx ayrıca hoşbulduk. Aynalara sinyal uygulaması yapabilirmiyiz ve nerede nasıl yaptırabilirim. Maliyeti ne olur.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DIABLOS link' Alıntı:
Merhaba ;

Öncelikle aranıza yeni katıldım. Aracım cumartesi günü bayiye geldi ve yarın teslim alacağım. Aklıma takılan bazı sorular var yardımlarınızı bekliyorum.

1 ) Aracım stil paketli ve İntellilink 600 sistem var. Bu sisteme Navigasyon eklenebiliyor mu? Yazılım ile yada farklı şekilde.
2 ) 2014 modeller de stil pakette geri görüş kamerası var. Ön görüş kamersını nasıl taktırabilirim.
3 ) Cosmolar da olan iç kapı kolu kırmızı aydınlatmaları Sport model de nasıl yaptırabilirim.
4 ) AFL Tipi far taktırabilirmiyim yada en azından mercekli bi-xenon far taktırabilirmiyim.

Yardım ve vereceğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim.
merhaba aramıza hoş geldiniz.

1 ) Aracım stil paketli ve İntellilink 600 sistem var. Bu sisteme Navigasyon eklenebiliyor mu? Yazılım ile yada farklı şekilde.
Navigasyon bu sistemde şimdilik yok ilerleyen zamanlarda belki yazılım atılırsa telefondaki navigasyon özelliğpini paylaşabilir ama şu an için böyle bir özellik yok.
2 ) 2014 modeller de stil pakette geri görüş kamerası var. Ön görüş kamersını nasıl taktırabilirim
.normal bir kamera alıp aux girişi üzerinden cihaza bağlarsanız muhtemelen çalışır ancak cd600 de henüz bunu daha yapan olmadı.
3 ) Cosmolar da olan iç kapı kolu kırmızı aydınlatmaları Sport model de nasıl yaptırabilirim.
Bunun yapımı ile ilgili aydınlatmalar başlığında bir çok kunu başlığı mevcut ordan bakıp yaptırabilirsiniz.
4 ) AFL Tipi far taktırabilirmiyim yada en azından mercekli bi-xenon far taktırabilirmiyim.
Afl far sistemini taktırmanız imkansız ancak mercekli bi exnon far taktıralabilinir yada mevcut farlarınızı açtırarak da içine mercek uygulaması yaptırabilirsiniz gene aydınlatmalar başlığında bir çok kunu var bunun ile ilgili

DIABLOS link' Alıntı:
thnxx ayrıca hoşbulduk. Aynalara sinyal uygulaması yapabilirmiyiz ve nerede nasıl yaptırabilirim. Maliyeti ne olur.
Bu uygulamayı yaptırmanız mümkün odaktan tarık bey gerekli çalışmayı yapıyor ama bana biraz pahalı geldi.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee. Aracınız hayırlısı olsun.Kazasız belasız kullanın.
Sonradan navigasyon  eklenemiyor.Belki ileride olabilir.

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle hayırlı olsun. Ben de aracımı 2013 ekiminde aldım. ben alırken bu motor seçeneği yoktu, 1.3 dizeli de yetersiz bulduğumdan tercih etmedim. bu seçenek olsaydı kesinlikle bunu tercih ederdim. fotoğraf bekliyoruz  :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

welllcommee aracınız hayırlı olsun.