Astra J Sport için birkaç tavsiye.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba değerli forum üyeleri.

Geçen hafta satın aldığım 2012 model 1.3 CDTI Sport Astra J ile ilgili yapmak istediğim bazı değişiklikler konusunda kıymetli fikirlerinize ihtiyacım var. Öncelikle farlarım konusunda AFL'ye en yakın mercekli far çözümünü elde etmeyi arzu ediyorum. Bu konuda bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Ledli gündüz farları konusu da bu noktada görsellik açısından çok önem teşkil ediyor lakin benim makyajsız kasa aracımda mevcut değiller. Önceki Astra J aracıma makyajlı Sport farları taktırmıştım, görüntü sınıf atlamıştı ama gündüz yanan arıza uyarısı gerçekten benim sabrıma da sınıf atlatmıştı.

Ayrıca aracımda NAVI 600 bulunuyor, bu sisteme Android Auto'yu nasıl entegre edebilirim? En büyük hedefim ekran yansıtmayı kullanarak Yandex'i orta konsolda görüntüleyebilmek. Malum İstanbul'da yaşadığım için Yandex ile çok özel bir ilişkimiz var, ciddi düşünüyoruz. 😆

Bunun yanı sıra bu NAVI 600'e geri görüş kamerası da eklenirse hayatım daha da kolaylaşır. Mecidiyeköy'de yaşadığım ve arabamı her gün birşekilde geri geri hörzt şeklinde gelen trafiğe çıkarmak zorunda kaldığım göz önüne alınırsa geri görüş kamerası arabamın totosu için çok elzem bir koruyucu olacaktır.

Tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.