Yeni Astra 1.6 Dizel 136 HP Sport Aracım Geldi

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yeni Astra 1.6 Dizel 136 HP Sport Aracım Geldi

aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın

Guard007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar arkadaşlar forumunuza yeni üye oldum bende 1.6 dizel sedan sport + stil paketli astra almayı düşünüyorum. fakat arkadaş hb modelini 74.530 liraya almış bana sedan sport + stil paketlisine 73.500 fiyat söylediler.(bana söyledikleri fiyatta herşey dahil değil mi )

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldin hemşerim :) hayırlı olsun astraniz :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Size söyledikleri fiyata herşey dahildir ancak çok ucuz bir fiyat bence o fiyata kaçırmayın.Bayiden bayiye opelde çok fark oluyor.Antotodan sorduysanız baya fark oluyor hatta.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun çok güzel bi araç. Allah kaza bela vermesin. Güle güle binin. general_Applause

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mevcut aracım 2010 model 1.4 Astra Hb Turbo. 1.6 136 hp dizeli almak niyeti ile test ettim. Ya benim beklentim oldukça fazlaydı yada gerçekten bindiğim aracım oldukca yeterli performansa sahip. Şöyleki; test sırasında (benim bindiğim araca göre) şahlanmasını beklerken tam aksine alt devirlerde çok da iyi gelmedi. 136 hp 320 tork mükemmel değerler. İllaki üst devirlerde dik ve uzun yokuşlarda farkını hissettirecektir. Ama şimdilik alma kararımı bindiğim araçla kıyas yapmam sonucu ertelemiş durumdayım ve aracıma bir süre daha binmeye karar verdim...

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Guard007 link' Alıntı:
merhabalar arkadaşlar forumunuza yeni üye oldum bende 1.6 dizel sedan sport + stil paketli astra almayı düşünüyorum. fakat arkadaş hb modelini 74.530 liraya almış bana sedan sport + stil paketlisine 73.500 fiyat söylediler.(bana söyledikleri fiyatta herşey dahil değil mi )

90bin liraya 3.20CD aldık 2008 model en dolu versiyon... alın bi tane yengeç gibi yan yan gidin caddede sokakta... bu kadar yüksek fiyata bence daha iyisini hakedersiniz..

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hemşerim aramıza hoş geldin çorumlular çoğalıyor maşallah  :)

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cobra link' Alıntı:
Mevcut aracım 2010 model 1.4 Astra Hb Turbo. 1.6 136 hp dizeli almak niyeti ile test ettim. Ya benim beklentim oldukça fazlaydı yada gerçekten bindiğim aracım oldukca yeterli performansa sahip. Şöyleki; test sırasında (benim bindiğim araca göre) şahlanmasını beklerken tam aksine alt devirlerde çok da iyi gelmedi. 136 hp 320 tork mükemmel değerler. İllaki üst devirlerde dik ve uzun yokuşlarda farkını hissettirecektir. Ama şimdilik alma kararımı bindiğim araçla kıyas yapmam sonucu ertelemiş durumdayım ve aracıma bir süre daha binmeye karar verdim...

Test etiğimiz araçlar yeni rodaj süresi tamamlanmamış ne diyolardı segman oturtmamı neyse ondan olmamış :D Yani açılmamış motorlar kendine geldikten sonra daha da güzel olacaktır. Bende 1.4t yi ilk aldığımda bana çok hoş gelmemişti ama sonradan canavara dönüştü.