saat ayarı geri atıyor.

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracın kontagını cevirdigim zaman ekrandakı saat ayarım 15 dakıka geri atıyor.Daha sonra aracı park edıp anahtarı çıkarınca kontaktan saat normale dönüyor problem nedir acaba teşekkürler.

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla çok ilginç ben ilk defa duyuyorum forumdaki ustalar yardımcı olaabilir

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra c ler çok garip benim araçta da com düğmelerine ikinci kez basıldığında açılıyor,proğram hatası olabilir.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c1 lerde otomatik saat senkronizasyonu var mi bilmiyorum ama benim arabada saat senkronizasyonu acik ise yapiyor bazen. aku degistiyse teyp fabrika ayarlarina donmus olabilir o yuzden senkronizasyon acilmis olabilir istersen bi bak...

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c1 lerde otomatik saat senkronizasyonu var mi bilmiyorum ama benim arabada saat senkronizasyonu acik ise yapiyor bazen. aku degistiyse teyp fabrika ayarlarina donmus olabilir o yuzden senkronizasyon acilmis olabilir istersen bi bak...
Nasıl yapıcam açıklarmısın.??

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c1 lerin menusunu bilmiyorum ama c2 lerde settings den girince saat ve tarih ayarlarinda altta "otomatik saat senkronizasyonu" diye bisey var onu kapatinca saat ayarladigin gibi kaliyo. eger onu acarsam saat kendiliginden 5-10 dakika degisiyor...