Park Cezası Hakkında Bilinmesi Gerekenler !

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebligatı postacılar yapıyorki kimlik sorma yetkileride yok, o zaman tebligatları kimse almasın yine olur mu ceza iptali, süre aşımından. İlgiiiiiiiiiinç.
Artık resmi evraklarda kişi adresinde bulunamamıştır,almıyorum gibi mazeretler kabul edilmiyor.Mahalle muhtarına bırakılan her türlü evrak tebliğ edilmiş oluyor ki zannedersem trafik cezaları da buna dahildir.

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana artık tiksinti geldi bu işten hiçbirine hakkımı helal etmiyorum.benim arabam yanlış park edildeiyse adam gibi çek be kardeşim arabanın hertarafı çizik içinde bu kadar şerefsizlık olmaz.ben arabanın yanına gelmişim hala arabaya yuklemeye calısıolar.zaten 2 araba zor gecıyo yollarda birde cekıci arac cekıyo en uyuz oldugum sey asıl kendılerı trafıgı tıkıyo serefszıler.bu olaya bi cozum bulmaları lazım.otopark ıstıyoruz bol bol ucuz ve kullanıslı.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4- Bu cezayı alıp yırtabilirsiniz hatta yazılmışsa etrafa cool bir görüntü verirsiniz. Nede olsa kopyası size tebliğ edilecek hiç polisle konuşmayın baktınız yazıyor hatta yazmış inadına aracı bırakın orada istediğiniz kadar.

bu kulağa hoş geliyor:D

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 20 gün önce arabamı çektiler.. ilk önce söylendim ettim ama dedim vardır her işte bir hayır ve paşa paşa arabayı aramaya koyuldum...

en sonunda büyükçe bir otoparkta aracı silecek kolu havada dururken buldum ve beterin beteri var diyerekten çalınmadığına şükrettim :) kaskom olsa da aracımı seviyorum.. herneyse 50 lira çekici parası artı 8 lira otopark galiba 58 lira bayıldım...

eve de ayrıca ceza geliyo dedi otoparktaki adam o da 61 lira mı neymiş.. 20 gün oldu gelen giden bişey yok.. gelmeme ihtimali var mı sizce?? arkadaşım o ceza gelmez belki demişti...

siz siz olun çektirmeyin aracınızı 60 liraya ben yarım depo benzin koyar 250 km gezerdim

athlon2800

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk aracımda 3 adet park cezasını ödememiştim.ama satarken sistemde çıkmadı.halbuki bana tebliğleri de olmuştu.anlamadım.temiz kağıdını alıp aracı satmıştım.

Plaka yazılmadan ehliyetine cezayı yazmış olabilirlermi?
Olurmu bilmiyorum ama dur bi sorayım bu olayı.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4- Bu cezayı alıp yırtabilirsiniz hatta yazılmışsa etrafa cool bir görüntü verirsiniz. Nede olsa kopyası size tebliğ edilecek hiç polisle konuşmayın baktınız yazıyor hatta yazmış inadına aracı bırakın orada istediğiniz kadar.

bu seçeneği çok önermem, aracınızı otopark otopark aramayın sonra...

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende şu çekildikten sonraki otopark parası çekici parasına hastayım.
Ben mi dedim kardeşim çekin arabamı götürün otoparka diye. Yasak madem oraya parketmek yaz cezanı bas git. Niye kaldırıp götürüyorsun benim arabamı :D