Başka şehre taşınıp ruhsat yenilemeyenler ve 32. madde

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşte ülkede bu kafa yapısından dolayı işler yürümüyor yürümez de saçma sapan dünya kadar uygulama sadece bizim ülkemizde var. Burada bir saymaya başlasam oooo sanırım günlerce yazmam gerekir.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi,şimdi ben yazın araba aldım ikametgahım izmirdeydi,4 ay sonra denizliye taşındım ikametgahı buraya aldım.arabam 35 plaka,yaşadıgım yer denizli.yapmam gereken bir işlem yok sanırım? durumlarımız tam olarak aynı mı_?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi,şimdi ben yazın araba aldım ikametgahım izmirdeydi,4 ay sonra denizliye taşındım ikametgahı buraya aldım.arabam 35 plaka,yaşadıgım yer denizli.yapmam gereken bir işlem yok sanırım? durumlarımız tam olarak aynı mı_?
Aracın ruhsatında ev adresin Denizli'deki adres görünüyorsa sorun yok, ama aracın ruhsatında adresin halen İzmir görünüyorsa o zaman yapman gereken bir şey var "git kendine 32 nci maddeden ceza yazdır, o cezayı öde öyle gel" :kop:.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop::kop: çeeekkk 32. maddeden bi ceza :D:D

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
en komiği daha doğrusu traji komik olan makbuz yok öğleden sonra gel demeleri.Paranla rezil olmak bu olsa gerek Savaş abi :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Valla güler misin ağlarmısın misali. Dünyanın başka hangi ülkesinde böyle komik bir uygulama vardır bilmiyorum (git kendine ceza yazdır ondan sonra gel / tamam ceza yazayım ama şu an elimde makbuz yok, öğleden sonra gel yazayım / bu 32. madde ne ile ilgili kardeşim? valla ben de bilmiyorum, bana yaz diyorlar ben de yazıyorum o kadar :)). Hayatımız komedi filmi gibi.

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Güzel ülkemin güzel insanları ve traji-komik yasaları.Neyse geçmiş olsun tekrardan.Bakalım daha neler ile karşılacağız.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cezasında değilim ama kraldan çok kralcı olan bir takım görevlilerin vatandaşı devletten soğuması beni çok üzüyor.