OPEL Vectra C yağ problemi

SERHAT1299

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim araçta yağ eksiltiyor.ama yağ Tamamladıktan sonra 600-700km gidiyorum ekranda Sarı yağ ışığı yanıyor.tekrar yağ tamamlıyorum.1 yada 1,5 lt.şimdi bu normal bir yağ eksiltme midir? Arabayı çok nazik kullanırım asla sıkıştırmam. Yardımlarınızı bekliyorum.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vectra_67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model Vectra m var 3000 kmde 1lt yağ tüketiyor.benim için hiçde sorun değil yağ ışığı yandığında hemen alıyorum.Bu aracı kullanmanın keyfi için çokda önmli bir sorun değil.

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
sayın arkadaslar abiler kardeşler mevzu arabanın 7000 cevirmesi degil 6800 cevirsin ben yuksek devirli kullanıyorum tabiri cagizse gazı ayagımın altında eziyorum varmıdır vectra sında yağ eksiltme problemi olan varsa ne kadar eksiltiyor benim arastırdıgım kadarı ile hepsi eksiltiyormuş yaşayan varmı veya yaşayan varsa bi çözümü varmı ? bu arada 7000 de kesiciye giriyor bu aksam ozel olarak test ettim aracımdada lpg yok. 7000 de gaz ayagının altında eriyor.
benim araba da vectra 2006 twinport motor.hemen hemen dediğin gibi yağ eksiltme vardı.ama duman çıkmıyordu.üç yıldır kullanıyorum hala duman yok arkada yedek yağ taşıyorum ama en son yağ değişiminden sonra 777 yağ katkısı kullandım bayağı kesti eksiltmeyi,ayrıca çekişi de arttı.Tavsiye ederim al kullan.o motor daha sana3 sene gider.tamirciler de öyle söylüyor,hemen motor tamiri istemez.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Z16xe motorlardaki yağ eksiltmeyi bor katkısı bende kesmişti ciddi oranda.ama yinede yönlendirmek istemem.çünkü en iyi ustalar bile katkıya karşılar.saygı duyuyorum

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi