Opel Astra J 2013 LPG

atabrb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turbolu aracını LPG ile kullanan arkadaşlar, son durum nedir? Aracımı (astra j 1.4 turbo) alalı daha iki hafta olmadı 1300 km yi devirdim. Gidişat bol km yapacağıma işaret ediyor. Bu hafta sonu da yaklaşık 1000 km yol gideceğim. Yola çıkmadan evvel LPG yi halledeyim mi dersiniz? Memnun musunuz?

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
22000 km dir kullanıyorum hiç bir sorun yok bence taktır ben verdiğim parayı amoti ettim

castoridae

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım henüz 1700 km de ancak malum aracın çok yakmasından müzdaribim bu nedenle lpg taktırmak istedim ve opel servisinde bana landirenzonun evo plus A14NET kitini takmam gerektiğni aksi halde aracımın garantiden çıkacağını söylediler. ancak opel takılan her LPG başına landrenzodan para aldığı için bizi bu kite mecbur kılmışlar, tabi landrenzo da uyanıklık edip opele ödediği bu parayı biz müşterilerden çıkarmak istiyor. bu nedenle de lpg dönüşümü için 3000 TL civarında fiyat istiyorlar, ben Isparta da 2500 TL ye bir yerle anlaştım ve yarın kısmet olursa dönüşüm yapılacak inşallah bir sorunla karşılaşmam :( hayırlısı bakalım...

Sayın Akherton,
Öncelikli olarak sizi lpg konusundaki cesaretinizden dolayı tebrik etmek istiyorum. Kısmet ise bende pazartesi Opel Astra 1.6 115 hp araç satın alacağım. Ancak aradığım tüm bayiler ve opel müşteri hizmetleri opel karta işleme, kayıt alma gibi bir durumdan söz etmediler. Hatta ben böyle böyle durumlar varmış dedim ama birşey değişmedi. Sen hangi bayiye gittin nasıl yaptın bir yardım edersen sevinirim. Hangi bayide kiminle konuşacağız.

İlgin için şimdiden teşekkürler.

anilx1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eşime sıfır arac aldım 1.6 astra ,2750 tl landınenzo butun masraflar harıc 100.000 km opel garantılı taktırdım hayırlısı olsun tuketım degerlerını paylasıcam ama pıyasaya gore 1.000 tl atlıyorlar gibi :D:D

kozlulum67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Bende yemi arac aldim 1.6 edition. Bir yil geçmiş ama arkadaslar son durumlarını yazmamis.kac bin km yol gittiler ve herhangi sorun yasayan varmıdır yoksa bu subap olayo sehir efsanesimi cikti?

ulfsark

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 astra j 1.6 benzinli aracıma 7.000 km'de Adana Olgun LPG'de Landirenzo marka tüp taktırdım. Son 2 aydır sorun yaşatmaya başladı. Öncelikle kendiliğinden benzine geçiyor. İki defa bilgisayara bağlayıp sistem yüklediler bugün 2.si yüklendi çözülecek mi belirsiz. İkinci olarak lpg beyninin olduğu yerden su kaçırıyormuş. Servisten öğrendim. Onu da yarın yapacaklarmış. Kısacası ben pişmanım dizel almadığıma. Ayrıca Mersin'de landirenzo yetkili servisi ustaları konuya hiç hakim değiller. Usta adam sorunun ne olduğunu anlamadım der mi?

doktor33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb

22000 km dir kullanıyorum hiç bir sorun yok bence taktır ben verdiğim parayı amoti ettim

hocam bütün ssayfaları tek tek okudum aracın benimki ile aynı ve lpg de en fazla kullanan ve tecrübe eden sensin gibi görünüyor...
son durum hakkında bilgi verirmisin 1.4 t 140 hp de lpg de yakıt tüketimin su an nasıl sorun cıkdımı... bende aracı yeni aldım ve benzinde kullanmak mümkün degil satmayı düsünüyorum 1 haftada.... lpg de binilirmi degermi yapmaya? son durum nedir?