Astra J Sedan/HB 1.6 --> LPG kit önerisi. "Landirenzo", "BRC" veya "BRC-GFİ"

gizdusum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tercihim landirenzo

arkadaşlar uzun süre araştırmalarım sonucunda tercihim landirenzo oldu. bunun birçok nedeni var, öncelikli nedeni opel konusunda deneyimleri oldu. adana olgun lpg ile görüşerek bu tercihimi yaptım, kısmet olursa yarın sabah aracımı (05.05.2016) bırakıp akşam lpg sistemi ile teslim alacağım.

ayrıca gold paket (garanti) de satın alarak motorun tamamını da 3 yıllığına garanti altına aldılar.

gelişmeleri buradan yazacağım. iyi forumlar..

liberty_15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aranıza 2015 astra j sedan kasa ile yeni katıldım. Aracımı 7600 km de geçen hafta satın aldım ve iki gün araştırıp lpg konusunu brc de karar kıldım. Isparta konyadaki brc bayileri bana yeterli bilgiyi veremediler. ben de yalvaçtan kalkıp ankaradaki Mocan Otogaza BRC sequent 32 sistemini aracıma taktırdım. Pipo yöntemiyle emme manifoltu delinmeden lpg enjektörleri takıldı. Ankaradan konyaya lpg ile geldim. 100 km de ortalama 7-7,5 lt lpg yaktı. Şimdilik memnunum.

Daha önceki vw bora aracıma da yozgattan konyaya gelip Atiker taktırmıştım. Tecrübelerim lpg de markadan ziyade ustanın önemli olduğunu öğretti.

eseryildirim_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta 2013 model astra j hb 1.6 edition aracıma ankara mocanda lpg dönüşümü yaptırdım,kit BRC sequent 32. lpgde kullanım esnasında aracın çekişinde sesinde herhangi bir farklılık hissetmedim, işçilikleri de gördüğüm kadarıyla gayet iyi.. umarım ilerde de pek sorun yaşamam..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çorum Özençler BRC taktırmıştım Asra J HB. Yağlamalı sistemde de supap eriten olduğunu gördüğümden fuzuli para vermeye gerek olmadığına karar verdim. Zaten Özençler bu konuda en bilindik bayilerden.

Kitten ziyade usta önemli. Landirenzo yağlamalı sistemde supap eriten gördüm, Prins takılı olan bir Astra J nin canlısını supap eritmiş halde gördüm.

archer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bugün itibari ile 1.6 manuel benzinli edition plus modeli beyaz renk 55.000 tl alarak aranıza katıldım.
park sensörü kartel koruma ve bagaj havuzu hediye. 350 tl ye cam filmi çekecekler 3m.ayrıca 2016 vergisi de yok nasıl sizce.
ayrıca izmirde lpg taktırmak istiyorum.olgun lpg ile görüştüm landirenzo yağlamalı sistem önerdi.siz ne düşünürsünüz.taktıran arkadaşlar yardımcı olabilir mi

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracınız hayırlı olsun.. Corsa'yı satıp Astra Sedan Edition Plus alma düşüncem var benim de.. Araç hakkında görüşlerinizi bekliyorum :) Tüp konusuna gelince Landirenzo ama yağlamasız + iyi bir usta :) Sonuç=Sorunsuz tasarruf :) Yağlama gereksiz olur :)