Mazda 3 1.6

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi forumlar bizim vectrayi satıp araba almayı düşünüyoruz ara ara konu açıyorum mazda 3 kullanan bilen var mı 2004-2007 model gibi bi şey düşünüyoruz kasımdan sonra inşallah değerli yorumlarınızı bekliyorum.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tasarim olarak cok begendigim bir model, mekanik olarakta sorunsuz, temizi bulursaniz dusunulebilir. Ancak vectradan sonra konforsuz gelebilir. Cunku ses yalitimi vectraya gore zayif, yuruyen aksami da serttir yoldaki tum bozuklugu iceri yansitir hani cakil tasinin ustunden gecceniz hissedersiniz turunden (gerci japonlarin hepsu boylede). Cok kisa ya da cok uzun sure binmeyi dusunmuyorsaniz alin derim cunku 2.eli japon rakiplerine gore zayif biraz. Son olarak test surusu yapmadan almayin

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tasarim olarak cok begendigim bir model, mekanik olarakta sorunsuz, temizi bulursaniz dusunulebilir. Ancak vectradan sonra konforsuz gelebilir. Cunku ses yalitimi vectraya gore zayif, yuruyen aksami da serttir yoldaki tum bozuklugu iceri yansitir hani cakil tasinin ustunden gecceniz hissedersiniz turunden (gerci japonlarin hepsu boylede). Cok kisa ya da cok uzun sure binmeyi dusunmuyorsaniz alin derim cunku 2.eli japon rakiplerine gore zayif biraz. Son olarak test surusu yapmadan almayin

uzun yıl binmeyi düşünüyoruz ama çok km yapmıyoruz senede 10.000 km falan 5-6 yıl bineriz belki bilemiyorum sorunsuz bir araba arıyoruz mazda da hoş duruyor

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni fiyatlara lancer da alinabiliyor, onu da arastirmanizi tavsiye ederim. Suana kadar 2 farkli mitsubishi aracim oldu fp olarak iyi araclardir.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus altyapısı var. hatta cruise control tuşları bile neredeyse aynı. sorunsuz bir araç alırken 2.el önemli değilse alınmalı aksi taktirde hızlı satılan bir model değil.
bana kalırsa mazda japonların en iyisi. honda toyota yanında tırt kalır. 6 kasa mazda hastasıyım...
ayrıca 91 model mazda 626 var kuzenim abimde. 6 bine aldık arabada 4 cam otomatik. hidrolik direksiyon var. konfor o biçim. ses yalıtımı bile tofaş şahine bin çeker...
ha bide huzur naMAZDA :D

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
323'un 2.eli lancera gore biraz daha hareketli ama lancer kesinlikle daha sinif bir arac. eski kasa lancer da iyidir ama ben olsam 21-22 den fazla vermem o kasaya. biraz arastirirsaniz kopek baliginin temizini bulursunuz illaki. Surasi kesin o aracin onunde honda logosu olsa 60.000 olurdu fiyati

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Mazda 323 modeline 3 sene binmiştim 1994 modeldi 2003 te sattım aracım orjinaldi servis bakımlıydı benden önceki sahibi çok iyi bakmış araca o yüzden nerdeyse sanayi servis gitmedim desem yeridir.Artısı oturaklı ve yakıtı kokluyordu çok az yakardı elektrikli aynaları 4 cam otomatiği kliması oluşuydu,eksisi ise çok ses alırdı içeriye toplamda 2 arızası olmuştu ama arıza yapan parçaları çok pahalydı sol kapıda bulunan 4 cam ve elektrikli ayna kumanda paneli arıza yapmıştı 2002 senesinde 400 milyon istemişti servis çıkmasını 75 milyona bulmuştum.
Ama genel olarak sorunzuz ve modeline görede konforlu bir araçtı.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus altyapısı var. hatta cruise control tuşları bile neredeyse aynı. sorunsuz bir araç alırken 2.el önemli değilse alınmalı aksi taktirde hızlı satılan bir model değil.
bana kalırsa mazda japonların en iyisi. honda toyota yanında tırt kalır. 6 kasa mazda hastasıyım...
ayrıca 91 model mazda 626 var kuzenim abimde. 6 bine aldık arabada 4 cam otomatik. hidrolik direksiyon var. konfor o biçim. ses yalıtımı bile tofaş şahine bin çeker...
ha bide huzur naMAZDA :D
Km yüksek olması sorun yaratır mı mesela şu : http://sahibinden.com/233608582 uzun yıllar binmeyi düşünüyoruz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi