2017 Astra K 1.6 cdti dynamic otomatik hakkında yorumlarınız nelerdir?

m.tatlicilar45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba önümüzdeki hafta içinde aracımı teslim alıcam araç hakkında ufak bir bilgi edinmeye çalıştım iyi diyen kötü diyen bir sürü yorum var bende en iyisini kullanan bilir diyerek size danışmak istedim. Herkese iyi forumlar

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Profil fotoğrafınızdan kırmızı renkli bir K kasa astra görüyorum. Güle güle kullanın boşverin iyi kötü yazılanları aracınızın tadını çıkartın. Bu fiyata en donanımlı aracı alıyorsunuz ve bence kesinlikle memnun kalacaksınız hocam.

• Beğen
Tepkiler: m.tatlicilar45

m.tatlicilar45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Profil fotoğrafınızdan kırmızı renkli bir K kasa astra görüyorum. Güle güle kullanın boşverin iyi kötü yazılanları aracınızın tadını çıkartın. Bu fiyata en donanımlı aracı alıyorsunuz ve bence kesinlikle memnun kalacaksınız hocam.
Evet Hasip bey beyaz niyetim vardı fakat ellerinde kırmızı olduğu için fiyat avantajını kullandım eğer beyaz alsaydım 8 bin lira fark olacaktı. Tercih sebebim donanım paketi oldu ilk astra deneyimim olacak inşallah kazasız belasız olur bu arada daha iyileri de sizlere nasip olur inşallah

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Dynamic K kasanın en full serisidir hocam. Led matrix farlar dahil olmak üzere çok keyif alacağınızdan eminim. Rabbim kaza bela vermesin inş. Rabbim hepimize gönlümüzdeki araçlara binmeyi nasip etsin inş.

• Beğen

m.tatlicilar45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dynamic K kasanın en full serisidir hocam. Led matrix farlar dahil olmak üzere çok keyif alacağınızdan eminim. Rabbim kaza bela vermesin inş. Rabbim hepimize gönlümüzdeki araçlara binmeyi nasip etsin inş.
Hocam dynamic lerde Led matrix far yokmuş excellence da standart donanım. Ne yapalım yine de şükür diyecez.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Pardon kafa gitti hocam kusura bakmayın sabah sabah çocuklar akıl bırakmadılar :) Exalans donanımı unuttum. Yinede aracınızın donanım çok yüksek. Birgün değişiklik düşünürsem insignia veya kesinlikle K kasa astra düşünüyorum. Ben heyecanla sedan versiyonunu bekliyorum.

• Beğen

m.tatlicilar45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pardon kafa gitti hocam kusura bakmayın sabah sabah çocuklar akıl bırakmadılar :) Exalans donanımı unuttum. Yinede aracınızın donanım çok yüksek. Birgün değişiklik düşünürsem insignia veya kesinlikle K kasa astra düşünüyorum. Ben heyecanla sedan versiyonunu bekliyorum.
Estağfurullah hocam vaktini ayırıp düşünceni benimle paylaşman bile onur verici inşallah tez zamanda Rabbim gönlünüze göre verir.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Araba aşktır hocam ne demek her zaman fikirlerimizi birbirimizle paylaşırız. Bu forum bunun için var. Saygılar sunuyorum.

• Beğen

m.tatlicilar45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba aşktır hocam ne demek her zaman fikirlerimizi birbirimizle paylaşırız. Bu forum bunun için var. Saygılar sunuyorum.
Evet hocam dediğiniz gibi aldıktan sonra yakıt değerlerini de paylaşırım inşallah saygılar benden hocam

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@emir_faruk hocam sizde K kasa vardı, eğer mümkünse @m.tatlicilar45 hocamla kısaca izlenimlerinizi paylaşırmısınız.