2017 Astra K 1.6 cdti dynamic otomatik hakkında yorumlarınız nelerdir?

m.tatlicilar45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun , kazasız belasız inş. Ben talihsiz bir şekilde iki tane opel aldım fakat çok pişmanım nedeni ise ilk çalıştırmada zincirden gelen ses , o kadar paraya boyle bir kusurun olması bin pişman ediyor.aracı her çalıştırmamda hem bayinin hemde bu aracı bu şekilde hazırlayan mühendisin kulağını çınlatıyorum
Hocam evet verilen paralara malesef bu tarz şeyler can sıkıyor. Bende acayip soğudum ama aracı seviyorum. Trim sesleri mevcut klima bazen üflüyor malesef bunlar var ama golf ile arasında yaklaşık 10 15 bin fark vardı bütçemiz yetmedi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben talihsiz bir şekilde iki tane opel aldım fakat çok pişmanım nedeni ise ilk çalıştırmada zincirden gelen ses , o kadar paraya boyle bir kusurun olması bin pişman ediyor.aracı her çalıştırmamda hem bayinin hemde bu aracı bu şekilde hazırlayan mühendisin kulağını çınlatıyorum

Acaba bir arızası mı var, ilk çalıştırma videosunu çekip paylaşırmısınız o sesi bir de biz duyalım.

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun aracınız, viraj performansı nasıl test etme şansınız oldu mu, arkadaşımda astra k dynamic var, viraj da savruluyor diyor, siz ne dersiniz, astra k kullananlar memnunlar mı, watts sistemi olmadığı için astra j kadar iyi yol tutamaz tabi :) . 2 kişiden duydum memnun değillerdi.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Watts bağlantılı süspansiyon sistemi olmayan modellerde (bazı J ve K kasa) maalesef bilhassa hızlı girilen virajlarda savrulma, güven vermeme, fazla tutunamama, vs. belirtiler olabiliyor. Keşke Opel maliyetten kaçmayıp tüm modellere koysaydı...

m.tatlicilar45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Watts bağlantılı süspansiyon sistemi olmayan modellerde (bazı J ve K kasa) maalesef bilhassa hızlı girilen virajlarda savrulma, güven vermeme, fazla tutunamama, vs. belirtiler olabiliyor. Keşke Opel maliyetten kaçmayıp tüm modellere koysaydı...
Valla 3 aydır ben daha savrulma yaşamadım hocam Ok gibi giriyo Ok gibi çıkıyo tabi savrulmadan kastınız nedir 130 luk viraja 170 le girme gibi mi?

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla 3 aydır ben daha savrulma yaşamadım hocam Ok gibi giriyo Ok gibi çıkıyo tabi savrulmadan kastınız nedir 130 luk viraja 170 le girme gibi mi?

Demek ki virajlara temkinli ve normal hızda giriyorsunuz. O açıdan sizin için sorun yok.

m.tatlicilar45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Demek ki virajlara temkinli ve normal hızda giriyorsunuz. O açıdan sizin için sorun yok.
Limitleri çok zorlamam mümkün olduğunca

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Limitleri çok zorlamam mümkün olduğunca

En mantıklısı..
jTgIzLgJ0yD0wAOjcWLT.png

• Beğen
Tepkiler: m.tatlicilar45

Emre1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba bir arızası mı var, ilk çalıştırma videosunu çekip paylaşırmısınız o sesi bir de biz duyalım.
Acaba bir arızası mı var, ilk çalıştırma videosunu ç

Marşa basınca 2 sanylk ses, sonrası telefonun düşme sesi

ozkan.fethi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 13 aydır kullanıyorum. 35bin km de almıştım şuan 66bin km deyim. Dizel otomatik dynamic paket. Periyoduk bakım dışında ekstra bir maliyet çıkarmadı. Arada radyo, sinyal, park sensörlerinin kısaca arabadan çıkan tüm sesler cızırtılı oluyor 13ayda 4 kere oldu. Kısa süredde geçiyor servise söyledim 250lira para istedi valla garantideki araç için istenilen bu parayı doğru bulmadım kalsın dedim yaptırmadım. Diğer bir olayda bazen çalıstırken ekstra bir sesli çalışıyor hemen kapatıp tekrar açtığımda düzeliyor ama o şekilde çalıştığında yola devam edersem ekstra bir motor sesi ve zincir atma gibi bir titreme değişik bir şey tam ifade edemedim serviste bunuda söyledim ama herhangi bir problem bulamadılar. Performans ve yakıt muhteşem. İstanbul Şehir içi 6litre yakıyorum. Donanım ve fiyat olarakta günümüz fiyatlarında bence mantıklı bir seçim. Zamanında 82bin tl ye aldığımda aynı donanımda bir Golf 100k üstündeydi.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi