landirenzo & telefleks

landirenzo mu??? telefleks mi????

• ladirenzo

Oy: 29 39.2%
  • telefleks

Oy: 45 60.8%

• Kullanılan toplam oy
    74

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel almanyaya mail çekersen sana söylerler
türkiyede opelin landi renzo ile anlaşması var bence bu anlaşma ülkeye haiz değildir almanyada da landidir diye düşünüyorum

opel in lpg line modelleride yakında piyasada olucak türkiye siteside açıldı http://www.opellpgline.com/ bu da pek çok hani şu lpg karşıtının sarıldığı can simidi olan " zaten lpg iyi bir şey olsa fabrika çıkışı opel takardı " diyenleride susdurur onlarada tabiri cazise bir nevi kapak olur..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Landi renzo kullanıyorum,1.89 dan aldığım lpg ile,ister inanın ister inanmayın km de uzun yolda 13 kuruş yakıyor arabam.Performansından,hızlanmasından da gayet memnunum.Prins ve Teleflex'i duymuştum ama kullanmadığım için bir yorum yapmam doğru olmaz.

Son düzenleme:

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun hiç ankete ve tartışmaya konu olacak bir tarafı yokki!!!! teleflex dışındaki markaları ve uygulamaları öven arkadaşlar sanırım aralarındaki teknik farklardan bihaberler.

Önce açıp ne olduğunu anlayıp aralarındaki farkları görüp ondan sonra bişeyler yazmak daha doğru olur.

Kulaktan dolma bumbağardan sallamak bizim milletimizde yeni gelenek oldu galiba.
benim için 1300 e takılmış sorunsuz landirenzo teleflex ten iyidir.Teleflex ne, beni alakadar etmez,hiçde duymadıım.
1.6 105hp 1530 kg araç landirenzo taktırdım,tık yok,gaz ayarına bile gitmedim!

Son düzenleme:

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konunun tamamen amacından saptığını düşünüyorum.herkesin kullandığı tüpü övdüğü konuya dönüştü.eğer seçeneklerde atsker de olsa eminim onu da işaretleyen olurdu. aradaki teknolojik fark bilinmiyor tam olarak malesef.konuyu açan bekir de anket sonucu ile amacına ulaşmıştır umarım.

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
bu konunun tamamen amacından saptığını düşünüyorum.herkesin kullandığı tüpü övdüğü konuya dönüştü.eğer seçeneklerde atsker de olsa eminim onu da işaretleyen olurdu. aradaki teknolojik fark bilinmiyor tam olarak malesef.konuyu açan bekir de anket sonucu ile amacına ulaşmıştır umarım.
aynen dediğin gibi oldu.herkes kullandğı kiti övmeye başladı.kuzenime sonuçları gösterdim ve iddayı kazandım. konu kapanabilir.teşekkürler.

Favorite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Telefilexi diğerlerinden ayıran özellikler http://www.teleflexgfiturkiye.com/En-Iyı-Lpg.html ben bunun için telefilexi tercih ettim lpg konusunda 3 aylık bir araştırmam var aracıma en iyisini isteyen kişi olarak telefilex taktırdım aslında prince düşünüyordum ama telefilexin daha iyi olduğunu öğrendim şuana kadar sıkıntı yok gayet memnunum benzin veya lpg çekiş ve yapılan km hız aynı fark edilmiyor.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de sordum;
Teleflex turbo kit LPG = 2.400 TL nakit
Landirenzo turbo kit LPG = 1.800 TL taksitle (insignia'ya takmışlar İzmir Fuarda gördüm çok kaliteli duruyordu sistem)

arada 600 TL fiyat farkı var teleflex hiç görmedim ama kalite farkı olması gayet normal.
24.000 TL'ye aldığın arabayla 18.000 TL'ye aldığın bir olur mu?..

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1900 tl cash para Vectra 2.0 aracıma Teleflex taktırdım.Cok memnunum.Arkadaslar hepsı gaz degılmı sonucta hepsı gıdıyor dıyor ama bence performans kaybını ve tuketımı hesaba katmıyorlar.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1900 tl cash para Vectra 2.0 aracıma Teleflex taktırdım.Cok memnunum.Arkadaslar hepsı gaz degılmı sonucta hepsı gıdıyor dıyor ama bence performans kaybını ve tuketımı hesaba katmıyorlar.

hayırlı olsun.bende aynı fiyata taktırdım mayıs ayında.çok memnunum maşallahı var kitin.dün eskişehir e gittim geldim 160 170 hiç düşmedim giderken hiçbir sıkıntı yok tekleme yok arıza ışığı yok.yakıtta da muazzam tasarrufum var.