Küllük & Tiryaki Seti

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Küllük

Çakma direk oraya oturmuyor ve çalışmıyor Halil abi, ben denemiştim ordan biliyorum :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
ևakma direk oraya oturmuyor ve çalışmıyor Halil abi, ben denemiştim ordan biliyorum :)
hmm demek benim yedek diye tanımladığım şeyi boşuna koymamışlar kutuya :) çakmak kullanmak istiyorsan onu takacan ama sadece elektrik alacaksan gerek yok. bilmiyordum öğrendim :) böylece konu netleşmiş oldu  045thumbsup

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
[quote author=alahan1963 link=topic=680.msg38567#msg38567 date=1309413630]
Sayın Hllb,

ևok efektif bir kullanım yakalamışsınız çakmak gözünde..Bu işlem için gerekli olan parça, serviste mi takıldı, yoksa piyasada var da siz alıp kendiniz mi taktınız?
Sorunun olmazsa olmaz kısmı ise ne kadardır o parçanın günahı?? 011zaa
http://urun.gittigidiyor.com/Usb-Oto-Cakmak-Girisi-Hem-Sarj-Hem-Cevirici_W0QQidZZ41416527 bu belki işinize yarar bir bakın derim
[/quote]

bir önceki sayfada ben de aynısını vermiştim. tekrar olmuş

hllb link' Alıntı:
[quote author=alahan1963 link=topic=680.msg38567#msg38567 date=1309413630]
Sayın Hllb,

ևok efektif bir kullanım yakalamışsınız çakmak gözünde..Bu işlem için gerekli olan parça, serviste mi takıldı, yoksa piyasada var da siz alıp kendiniz mi taktınız?
Sorunun olmazsa olmaz kısmı ise ne kadardır o parçanın günahı?? 011zaa
servislik bir konu yok sn alahan, elektronik marketlerin birinden almıştım ama kaça aldığımı hatırlamıyorum epey uzun zaman önce aldım. yanılmıyorsam 15 - 20 tl civarında olsa gerek. ben genelde navigasyonu şarj etmek için kullanıyorum bazen de telefon şarj etmek için. malum yeni telefonların hemen hepsi artık usb ile şarj olabiliyor.  fiyatı abartmış olabilirim nette çok daha ucuzları varmış. bir tane örnek http://urun.gittigidiyor.com/Usb-Oto-Cakmak-Girisi-Hem-Sarj-Hem-Cevirici_W0QQidZZ41272564  ama benim adaptör bunun gibi uzun değil oldukça kısa ve çakmak yuvasının içine tam giriyor.
[/quote]

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanıt için teşekkür ederim.Ancak fiyatı 2.5 Tl.olunca huylandım açıkçası.. 038byes

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük ihtimalle vardır.
Benim küllüğün kapağını ufaklık kırdı , Odak a uğradım ellerinde vardı aldım , Erpaş tan aracı teslim alırken de yoktu satıcıya söyledim hemen aksesuar bölümünden getirdiler..

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

hllb link' Alıntı:
2011 modellerde gelmeyen ''küllük'' almak istiyorum.. sigara içmek için değil ama ortadaki bardaklık yerini doldurmak için ve de bence güzel göründüğü için. ama sanırım serviste çakmakla beraber 30küsür tl. yok mudur bunun çakmaksız olanı ve ucuz olanı??? ::)

- aracı bayiden alırken, hediye olarak isterseniz, küllükte çakmakta verirler diye düşünüyorum...

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

bayi ismi vermiyim aracı alırken sordum hiç umuru bile olmadı satıcı arkadaşın
tabi 30 tl-40 tl neyse parasını verip alırsın o ayrı konu
yine isim vermiyim geçenlerde başka bi servise sordum arkadaş bizde yok diğer servislerdede bulabilirmisin bilmem istersen oto aksesuarcılara sor çakmasından bulabilirsin dedi bende uzatmadım muhabbeti

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

bende sipariş verdim şimdi yarın öbür gün gelir heralde kargola göndercekler karşı ödemeli :)
dediğiniz gibi 34tl(33.99 tam olarak)
sabırsızlıkla bekliyorum küllüğümü
astramıda pasif içici yapıyorum yarından sonra nasipse :)

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

50.000 tl ye araba alıyosunuz 50 tl nin hesabını yapmayın sayın cemomekan :)
şaka bi tarafa bi tane bardağa ve çakmağa fazla aslında 35-40 lira
ama böyle kromajlı parlıyo falan güzel duruyo :)