Krom Boya!

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kolaylık versin, zannedersem patenti alınmış yerli ve yabancı, umarım farklı bir ürün olur ve türkiye ekonomisine katkısı olur...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yeni çalışmalar var mı?

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Evet Savaş abi aslında var. Yakında ticari anlamda bir faaliyete gireceğiz inşaallah. 2 Yıldır uğraşıyorduk. Çalışmalar sona geldi. Genel ve bölge bayilikleri için talepler var.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Evet Savaş abi aslında var. Yakında ticari anlamda bir faaliyete gireceğiz inşaallah. 2 Yıldır uğraşıyorduk. Çalışmalar sona geldi. Genel ve bölge bayilikleri için talepler var.
Yeni gelişmeleri paylaşırsan sevinirim, malüm bizler yaşımız gereği kromla/nikelajla büyüdük, plastik, polyester, bakalit tarzı ürünler bize iyi gelmiyor :).

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
benim babamın eskiden bir amerikanı vardı. tamponları, jantları, cam çıtaları kromdu. 3-4 yaşlarındaydım ozamanlar. babam beni gezdirirken kapının içindeki kromları öpermişim. ben 8-9 yaşlarımdaki zamanlarını hatırlıyorum arabanın. ozamanlar babamla pazar günleri sabah 7 de kalkardık. kovamızı şampuanımızı süngerlerimizi alıp inerdik bahçeye. babam sabahın o saatinde mahelleyi inlete inlete çıkarırdı garajdan. o arabayı yıkardı. benim görevimse jantları ve tamponları yıkamaktı. parmaklarım küçük olduğu için bana yaptırırdı :) .ilk sahibi dedem sıfır almış. babam 19 yaşında üniversiteyi kazanınca dedem hediye etmiş. kendine ozamanların modası nova almış :) 1972 mk1 428kübikti. mustangların en güçlülerindenmiş ozamanlar. simsiyahtı. babamın ilk defa göz yaşını o araba satılırken görmüştüm. arabayı teslim almaya geldiklerinde babam çıkamamıştı evden. annemle ben teslim etmiştik adamlara arabayı.

Son düzenleme:

voLkan3er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millete trafik kazası mı yaptıracaksınız :) benim karşıma güneşli bi hava da karşıma çıksa bir yere vurmuştum kesin :D

Kemalyanal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.GencMekan.com
Jantlar için, kapı çıtaları için ve ufak parçalar için güzel olur.