Krom Boya!

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Merhaba Arkadaşlar, Uzun zamandır üzerinde çalıştığım Krom boyama teknolojisinde sona geldim. Artık istenilen her malzemeyi kroma boyayabiliyorum. Yani malzeme plastik, metal, seramik ne olursa farketmez. Krom boya konusunda fikirlerinizi buraya yazarsanız memnun olurum.

Ekli dosyalar

• london_chrome_lamborghini.jpg
    london_chrome_lamborghini.jpg
    46.7 KB · Görüntüleme: 423

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
attachment.php

Daha fazla bilgiye ihtiyacımız var.

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıstedıgım tek sey bu reng f1 mclaren rengı =)

Madbora

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimeyle süper bir olay kesinşikle peşini bırakmayın bu işi

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyası pağlıdır:D

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Bu sistemle krom boya, halihazırda yurt dışında yaygın olarak yapılmaya başlandı. Ülkemizde ise yerli üretici yok ve yurtdışındaki fiyatlar ile oldukça pahalı idi. Ben ise yaklaşık bir yıldır üzerinde çalışıyordum. Sonunda başarılı oldum. Henüz ticari anlamda piyasaya sunmadım. Sunmadan öncede sizlerin görüşünü almak istedim.
Bir anlamda boya gibi olduğu için malzeme farketmiyor. Krom için; Seramik, metal, fiber hatta alçı heykel bile olabilir. Bilgi sahibi olmanız için ilgili linke bakabilirsiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=y9mh6t0ILvE Fiyata gelince oldukça makul fiyata maledebiliyorum.

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sistemle krom boya, halihazırda yurt dışında yaygın olarak yapılmaya başlandı. Ülkemizde ise yerli üretici yok ve yurtdışındaki fiyatlar ile oldukça pahalı idi. Ben ise yaklaşık bir yıldır üzerinde çalışıyordum. Sonunda başarılı oldum. Henüz ticari anlamda piyasaya sunmadım. Sunmadan öncede sizlerin görüşünü almak istedim.
Bir anlamda boya gibi olduğu için malzeme farketmiyor. Krom için; Seramik, metal, fiber hatta alçı heykel bile olabilir. Bilgi sahibi olmanız için ilgili linke bakabilirsiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=y9mh6t0ILvE Fiyata gelince oldukça makul fiyata maledebiliyorum.

abi süpersin ya hep hayal ediyordum benim corsayı krom boya ile boyasak die :)