komple boya

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kuzenime 2006 civic aldık araç dıştan sarı içten bordo renk..araç takside 15 gün bile çalışmadan 16500 tl ye kuzenime aldık ...antalyada minimum 2000 tl fiyat verdiler.. sizce daha uygun fiyata başka şehirlerde boyanabilir mi?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece dıştan boyatılacaksa daha ucuza kaportacı boyacı bir tanıdığınız yoksa çok zor.kuzenim kaportacı komple arabayı 1000 tl boyatıyor hemde motor falan yokken iç dış. :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Desene ustalar bizden bayağı bir para talep ediyorlar :(.

vural5038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bi işçilik istiyosanız 2000 tl normal bence 1000 tl ye boyanan boyadan hayır gelmez en dandik marka boyayı kullanırlar 1000 tl ye boyayanlar

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan abi bugun benim boyacıya sordum sadece dış ise komplesini 1500 tl ye boyarım diyor bu tarafa gelme ihtimalin varsa getir hallederiz...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hasan abi bugun benim boyacıya sordum sadece dış ise komplesini 1500 tl ye boyarım diyor bu tarafa gelme ihtimalin varsa getir hallederiz...

İbrahim senin usta daha renk tutturamıyor :) (Şaka bir yana ustan güzel fiyat vermiş. Bu fiyata kaportacının, camcının alacağı ücret dahil mi?)

tansu dereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar bende de Birbuçuk senedir 1993 astra f var bordo renkte motorum Allah'a Çok Şükür çok iyi ancak kaporta hemen hemen her parçasında kalın macun üstüne öylesine boya atılmış kaput da tavan da boya yok ama o parçalarımda da renk tamamen solmuş benim de baştan aşağıya adam akıllı yaktırıp temizletip iyi bir ustayla kaportaya ve sağlam bir boyaya ihtiyacım var tabiki bilenleri aramaktayım Saygılar

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim senin usta daha renk tutturamıyor :) (Şaka bir yana ustan güzel fiyat vermiş. Bu fiyata kaportacının, camcının alacağı ücret dahil mi?)

benim usta rengi tutturamadı ama tekrar boyayacak abi...yapmam demedi...renk tutmaması boyacının hatasımı yoksa vernikten kaynaklanan hatamı bayramdan sonra birdaha boyandığında anlayacağız...(araç boyanırken boya artmıştı saklıyorum aynı boya ile boyayacak bakalım...):)
hasan abi karar versin yaptırım dedikten sonra ayrıntılı konuşulur o kunular...1500 tlnin içine dahil ama galiba...ben sorarken arabanın dışı boyancak komple herşey dahil araç teslim edilip teslim alınacak dedim...tabi fiyatları bilmiyorum...nedir ne değildir...az yada çok...ama başkasına başka fiyat olurdu dedi...benim araca adam çarptığında gittim şuna fiyat çıkar dedim sana fiyatmı yoksa karşı taraf ödeyecekse karşı tarafa fiyat mı demişti...:D

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bi işçilik istiyosanız 2000 tl normal bence 1000 tl ye boyanan boyadan hayır gelmez en dandik marka boyayı kullanırlar 1000 tl ye boyayanlar

1000 tl boyanıyor hemde kaliteli boya ;) NEden fiyatı o şekilde diye sorarsanız eğer. Sizde o boyacıya haftada 10 tane araba gönderirseniz sizede güzel fiyat verirler.;)

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler ibrahim antalya yı sorma sanayi açısından büyük ama doğru düzgün usta yok sağlam verdiğin arabayı içinden birşeyler değişmiş şekilde alabilmen bile mümkün.. 2000 tl fiyatı arkadaşımızdan aldık işçilik v.s. güzel 1500 tl fırın boya atılacak 500 tl de kaportacı arkadaş alacak komple araç soyulacakmış tekrar görüştüm 300 tl ye kaporta için 1400 tl de boya için vereceğiz.. bakalım sonuç ne olacak bu arada en az 10-15 gün sürer dediler .. aracın daha öncesinde hiç boya yok kaza macun v.s. yok orjinal bi araçtı tanıdıkdan aldık bir heves uğruna arabayı mahvetti..