komple boya

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
kaportacılık ayda 6000 tl net getiriyi hak edecek kıvama geldi demek. benim çalıştığım bankada milyon dolarları yöneten müdürler o ücreti alıyor helal olsun güzel ülkemin becerikli ustalarına.

yani bende onu diyordum kac gundur, bir anlayan cikti :D gerci 6000 iyimser rakam yazmissiniz yukaridaki soylenenlere gore yazdiginizin iki kati en az :bir:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kaportacılık ayda 6000 tl net getiriyi hak edecek kıvama geldi demek. benim çalıştığım bankada milyon dolarları yöneten müdürler o ücreti alıyor helal olsun güzel ülkemin becerikli ustalarına.

Milyon dolarları yöneten müdürler o paralara çalışmazlar. Bunun ikramiyesi var, jestyonu var, ekstra ikramiyeleri var, o gelirler de yıl bazında hesaplanırsa aldıkları ücretler hiç de yabana atılmaz ;).

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
kaliteli boyayacak yere 2.000 TL ben olsam veririm. çünkü piyasada 1000 liraya boyayan çok yer var ve kendi arabamızdan biliyorum 1000 liraya böyle boyanacağına hiç boyanmasın daha iyi..
boya yüzeyi güzel olsada cam etraflarında, marşpiyel eşiklerinde felan böyle yerlerde hep atma var.
en güzeli arabayı tamamen soyup boyatmak bence.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben birkaç yerle görüştüm, ustalar iyi bir şey istiyorsan aracın sökülmesi (camlar, tamponlar, yazılar, kapı bantları gibi) gerekir dediler.

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok para 2000 tl ama yapılacak iş az bi iş değil. 2000 tl diyen adamla pazarlık yapsan kaç lira düşecek. Düşse bile onu kullandığı malzemeden gene çıkarır bence boyayı atarken :) Dürüstçe yapılacağını bilsen verdiğin paraya değecek kadar güzel iş yapacağını bilsen ustanın da versen arabayı eline. Ah Antalya. Metalik boyalı aracım ve üzerindeki vernikler yer yer atıyor plajda güneşlenip yanan insanlar gibi :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok para 2000 tl ama yapılacak iş az bi iş değil. 2000 tl diyen adamla pazarlık yapsan kaç lira düşecek. Düşse bile onu kullandığı malzemeden gene çıkarır bence boyayı atarken :) Dürüstçe yapılacağını bilsen verdiğin paraya değecek kadar güzel iş yapacağını bilsen ustanın da versen arabayı eline. Ah Antalya. Metalik boyalı aracım ve üzerindeki vernikler yer yer atıyor plajda güneşlenip yanan insanlar gibi :)

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum, renk farkı olmasın diye arabayı komple boyatmayı bile göze aldım.