Kara Şimşeğe Cam Filmi

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kara Şimşeğe Cam Filmi

Siyah renkteki bir araç için camlar çok koyu olmuş bence 1 numara en doğru tercih bence

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımında camları 2 numara önleri 1 yaptırmadığım için geceleri çok pişman oluyorum özellikle dönüşlerde karanlık sokaklarda çok sıkıntı yaşıyorum.

cuatro4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

danger link' Alıntı:
Siyah renkteki bir araç için camlar çok koyu olmuş bence 1 numara en doğru tercih bence
1 numarası yalnız görsellik olarak hiç farkedilmiyor birde 2 numara açık alanda o kadar da koyu durmuyor ama geceleri evet bende bazen camı acmak zorunda kalıyorum :D

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
Polis görünce bütün camları indiriyorum walla :D

Önceki arabamla köprü trafiğinde polis görünce bende aynını yapıp tüm camları indiriyordum aşağı. Bir gün en sol şeritte tüm camlarım açık polisin yanından geçerken en sağdan koştu çevirdi beni. Adamın söylediği ilk laf : "camlarınızı kaldırır mısınız ?" oldu :) Neden diye sorunca ; Hiç kimse tek başına giderken tüm camlarını indirip seyahat etmez dedi polis.

Benden uyarması :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede çok karanlık olmuş umarım sıkıntı yaratmaz size.Bende 1 numara cam filmi var çok karanlık bir ortamda o bile sıkıntı yaratabiliyorken böylesi biraz dertli olabilir.He birde polis ceza yazmıcak olsa bende 2 yaptırırdım ama polis daha yeni çevirdiği için 1 numara candır :)