serviste yaptırılan cam filmi garantısı hakkında

surucuxsurucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese slm lar arkadaşlar, bi şey danışmak istedim bu sene başında Ataköy opelden astra sedan aldım alırken cam filmi ve boya koruma yaptırdım 750 tl karşılığında bugun farkettım sağ ön ve arka camlarda yağ lekeleri gibi bi durum oluştu o kadar silmememe rağmen çıkmadı tahmin ediyorum ki filmden dolayı  bu cam filmleri garantili değilmidir, bide yaptırdığım bayi kapanmış diğer bayilerde bu duruma ne gibi bi işlem yaparlar yardımcı olursanız sevınırım

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: serviste yaptırılan cam filmi garantısı hakkında

Diğer bayiler birşey yapmıyorlar. Sizin aldığınız bayiye gitmeniz gerekiyor hangi firmanın taktılarsa ona göre garanti oluyor. Benim araçtada mevcut atmalar hatta bir kısım koptu antalyadan almıştım gelin değiştirelim dediler diğer durumlarda birşey yapamıyorlar. ayrıca çok para vermişiniz bize hediye etmişlerdi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Diğer bayiler birşey yapmıyorlar. Sizin aldığınız bayiye gitmeniz gerekiyor hangi firmanın taktılarsa ona göre garanti oluyor. Benim araçtada mevcut atmalar hatta bir kısım koptu antalyadan almıştım gelin değiştirelim dediler diğer durumlarda birşey yapamıyorlar. ayrıca çok para vermişiniz bize hediye etmişlerdi
045thumbsup 045thumbsup

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

albertxx link' Alıntı:
+1

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O fiyata alınan filmin garanti kartı olması lazım.Sonrasında Türkiye'de bayisi olan bir yerde değiştirebiliyor olmanız lazım.

Ben Almanya'da çıkarmak zorunda kalmış olsam da müşteri kartım hala duruyor.

surucuxsurucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet daha sonradan öğrendım bazı bayiler hedıye olarak vermişler bizde tanıdıkla iş yaptık böyle oldu artık yapcak bişey yok sağolun arkadaşlar